Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lettem használva? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lettem használva? Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Amikor megismerkedtünk akkor én meg szűz voltam és egyik este együtt aludtunk. Mondtam, hogy én meg lehet nem állok készen ra, hogy lefekudjunk egymással, de ő elkezdte mondani, hogy “csak ezzel lesz teljes a kapcsolat. Előbb utóbb úgyis meg fog történni, nem mindegy mikor?! Stb. És én belementem. Később viszont rájöttem, hogy elég hülye voltam, mert hát tény, hogy valószínű meg történt volna a közeljövőben, de mégis úgy érzem, hogy kihasznált, vagy rábeszélt volna. Kicsit lecsúszott emiatt az onbizalmam. Tudnátok esetleg segíteni vagy véleményt írni, ami segíthet?

2020. ápr. 18. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Mégis miben lettél kihasználva? Felnőtt nőként egy több hónapos kapcsolatban elvesztetted a szüzességed. Ettől nem leszel kevesebb, hidd el, bármennyire is állítják, ez felnőtt korban már nem kincs, hanem egy gátlója annak, hogy örömet szerezzenek neked. Ne legyél egy besavanyodott frigid, mert magaddal tolsz ki. Ezt nőként írom.
2020. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért lett kihasználva, mert nem akarta, nem vágyott rá, hanem paraszt módon beszélték rá.
2020. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Együtt van még veled a srác?
2020. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, együtt vagyunk
2020. ápr. 19. 09:50
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor áruld már el, hol van itt a kihasználás? Talán neked nem volt jó, nem elégített ki?
2020. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Talán neked nem volt jó, nem elégített ki?"


Ha minden aktus kihasználás lenne, amiben valami miatt nem megy el a nő, akkor az egész bolgyó bajban lenne

2020. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ha minden aktus kihasználás lenne, amiben valami miatt nem megy el a nő, akkor az egész bolgyó bajban lenne"


Jogos, és vágom is! Csak a kihasználás érzés mivoltára akartam rájönni... :)

2020. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A többi válaszolóhoz hasonlóan én sem értem a problémádat. Nem használt ki hiszen együtt vagytok azóta is. Kívánt akarta te meg belementél, ebbe ne magyarázz bele semmi hülyeséget.

Az már másik dolog, hogy utólag megbántad és azért agyalsz ezen. Elvileg felnőtt ember vagy és el tudod dönteni mit akarsz,de nem a másik a felelős az esetleges rossz döntéseid miatt.

2020. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%

Így jár mindenki, aki nem tudatosan van együtt egy másik emberrel, csak lóg vele, jobb híján.


Elvoltál komolyabb érzelmek nélkül a srácca, hülyítetted, aztán most rájöttél, hogy nem ilyen bringát akartál, mert te a nagy Ő-vel akartad elveszíteni.

2020. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szóval ez nem kihasználás, hanem egy rossz döntés volt. Majd legközelebb jobban megválogatod a partnereidet. Esetleg keress olyat, aki finanszíroz egy új szűzhártyát:) Amúgy nem olyan nagy esemény ám a szüzesség elvesztése. Nyilván ha fontos hát fontos, de inkább az a fontos, hogy tényleg olyat találj, akivel szívesen szexelsz.
2020. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!