Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen a tökéletes pár?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a ti szemetekben hogy viselkedik egy igazi nő/férfi? Mit vártok el egy kapcsolatba? Mi az ami nem fér bele? (Nem feltétlenül a megcsalásra gondolok)

2020. ápr. 19. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Tökéletes pár nincs ! Semmi és senki nem tökéletes !

A tökéletes , helyett én talán az ideális szót használnám.

Aztán, mit jelent az a szó, hogy pár ? Azaz , te mit értesz az alatt, hogy pár ?

Pl. Baráti pár ? Jegyes pár? Házas pár? stb.

Mit jelent az , hogy igazi nő/férfi ? Ezt , hogy érted ?

Mikortól,vagy mitől,igazi egy nő, vagy igazi egy férfi?

Rakd össze a kérdésedet úgy, hogy az világos és egyértelmű legyen, hogy tudni lehessen mit is szeretnél kérdezni.


Nem mindegy, hogy az emberi kapcsolat melyik stádiumáról beszélünk! Pl. egy baráti "pár" közötti kapcsolat lehet sokkal megengedőbb, mint egy jegyespár vagy házaspár esetében.

Általánosságba a kérdésedre az a válaszom, hogy minden kapcsolat kulcsa a - BIZALOM !

Szóval a BIZALMAT várom el egy kapcsolatba.

Ebből kifolyólag , ami nem fél bele az a BIZALMATLANSÁG !

2020. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Olyan legyen mint én. Ennyi. Nem írom le milyen vagyok mert senkit nem érdekel.
2020. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Én olyan társat szeretnék, akivel mindent meg tudok beszélni. Ismerjük egymást, mindent tudunk egymásról, nincsenek titkok, 100%-os a bizalom és teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Mint amikor a másik egy mozdulatából, pillantásából tudod, hogy mit akar.

Ugyanakkor senkivel nem akarnék összenőve élni, fontos, hogy mindkettőnknek meglegyen a saját élete is.

Plusz elméletileg (gyakorlatilag ez nem biztos, nem voltam még ilyen szituációban) nekem belefér a kikacsintgatás, mindaddig, amíg csak szexről van szó és minden fél tisztában van a helyzettel.

2020. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Az 1#-es jól megfogalmazta mind azt, amit mondani szeretett volna!

A kérdésre eddig a legtökéletesebb választ ő adta!


Két ember közt a BIZALOM a legfontosabb !

Ha nincs bizalom , az összes többi történés csak színjáték !

2020. ápr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Nő vagyok, a tökéletes férfi számomra:

- figyelmes, udvarias, előzékeny, segítőkész

- nem ódzkodik a házimunkától sem

- nehéz helyzetekben is lehet rá számítani, tud lelki támogatást nyújtani

- külön él a szüleitől, albérletben vagy sajátban (nekem ez mindegy csak ne a szülőkkel együtt)

- keres annyit hogy el tudja tartani magát és néha belefér neki 1-1 kávé, süti meghívás (természetesen oda vissza tehát én is meghívom néha)

- romantikus, tudjon meglepni, alkalom nélkül is adjon néha virágot, csokit. Természetesen én szintén meglepem néha csokival, egy finom borral stb.

- ne dohányozzon, évente max 1-2 alkalom társaságban

- ne igyon alkoholt sűrűn. Nem azt mondom hogy egy pohár bor nem fér bele a vacsorához, de a minden napi alkohol fogyasztást nem tolerálom.

- legyenek jövőbeni tervei, ne csak egyik napról a másikra éljen. Ezek a tervek természetesen legyenek összhangban az enyémekkel (házasság, gyerek, stb)

- legyen hűséges, ez alap, én is az vagyok

- figyeljen rám oda szexuális téren, ne legyen önző, ne csak magára gondoljon

- szeressen néha kimozdulni a négy fal közül, nem kell hogy minden nap, de egy héten egyszer legalább férjen bele egy séta, vagy valami

- törekedjen az egészséges életmódra, mozogjon, sportoljon valamit, próbáljon egészségesen enni. Nem mondom hogy 1-1 chips nem fér bele vagy ilyesmi, de ne mekis kajával tömje magát.

- figyeljen a megjelenésére, adjon magára, ne legyen igénytelen. Értem ezalatt a napi tisztálkodást, napi tiszta ruha, alkalomhoz illő megjelenés. Nem kell márkás ruha vagy efféle, de tudjon rendesen felöltözni.


Ami nem fér bele

- a folytonos káromkodás

- túlzott alkoholizálás

- dohányzás

- igénytelen külső

- megcsalás

- elhanyagolás, tiszteletlenség

- ha nem becsül meg

- asszonynak a konyhában a helye hozzáállás

2020. ápr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
49%-os, most komolyan ajnározod a saját válaszod? :)
2020. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elisabeth Barrett-Browning - Robert Browning, gyerek nélkül.
2020. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkiben lehet hibát találni. Szinte mindenkiben van valami szerethető. A legnagyobb szerelemben is van amiben nem értünk egyet. Egy bizonyos érzelmi intelligencia, önismeret és önértékelési szint után eljut az ember oda, hogy tudja mi az ami kell neki mi az ami "kritérium" mi az amit nem tud elviselni. Tehát tudja ki lehet az "igazi" számára. Ha ezt felismerjük a következő pont a párunk és kapcsolatunk megbecsülése. Pl én egy érzéketlen rideg nővel nem tudok mit kezdeni. Azt mondom nem szeretem a dohányzást, de volt már olyan kapcsolatom ahol a nő dohányzott és tőle nem zavart...
2020. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4. Komolyan a saját válaszodat fényezes? xD
2020. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a tökéletes, akivel jól érzem magam. Akivel a hétköznapok is jók, nemcsak egy-egy különlegesebb program. Aki a társam. Nem valaki, akivel el lehet menni szórakozni vagy eltölteni az időt. Hanem, aki tényleg az egyszerű hétköznapokban társ. Fontos, hogy hasonlóan képzeljük el a jövőt, legyenek közös céljaink, terveink.

Olyan elvárásom nincs, hogy hogyan viselkedik ... Viselkedjen normálisan, de nincs olyan elvárásom, hogy szerelje meg a csapot, mert ő a férfi :D

Nem fér bele az erőszak. Se szóban, se fizikailag. Nem fér bele az alkoholizmus, és bármilyen drog használata.

2020. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!