Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani helyzet miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani helyzet miatt viselkednek máshogy velem a nők?

Figyelt kérdés
Futár vagyok, céges küldeményekkel foglalkozom. Az átvevők 90%-ban az irodák, vállalkozások női recepciósai. Azt vettem észre, hogy ahol a tündi plázacica eddig levegőnek nézett, most mosolyogva üdvözölt és beszégetett velem mint egy régi ismerőssel. Vagy egy új helyen a csaj úgy üdvözölt mintha ismernénk egymást, már flörtnek is mondanám (ilyen bátor jó kiállású férfiakra lenne szükség, várlak legközelebb is remélem te fogsz jönni, nagyon jól áll ez a maszk mert kiemeli a szemedet - ez flört volt nem?). Szerintem azért van ez mert kevesebb emberrel találkoznak mostanában és megörülnek az ismerős idegennek akivel kicsit lehet beszélgetni. Csak nagyon furcsa.
2020. ápr. 20. 08:53
1 2
 11/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Ebben nincs semmi természetfölötti. Most a működő munkahelyek többségénél sincs nagy munka, így lassabb a tempó és van idő másra is.

Nekem a munkahelyemen kötelező volt mindenkivel előzékenyen bánni, de ha nagy volt a forgalom, nem lehetett mindenkinél a maximumot beletenni. Míg ha kevesebben voltak, mindenkire rá tudtam szánni a megfelelő időt.

Ha egy kicsit abbamarad a rohanás, akkor sokkal inkább előtérbe kerül az emberség. És lefogadom nemcsak veled ilyenek, hanem pl. a nőkkel is.

2020. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

On-line is ez van.

Gondolj bele az ő helyzetükbe, ezek a lányok folyamatos figyelmet, elismerő pillantásokat kaptak, ahogy kitették a lábukat az utcára, egy recis lánnyal meg mindenki kapcsolatba kerül a cégnél, minden férfi majd kollégától kap egy kis figyelmet.

Na most ezt hopp elvágták, lett egy nagy űr, amit igyekeznek betölteni.

2020. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lazy Lover ***** válasza:
pontosan ! én a helyedben be próbálkoznék náluk
2020. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te futár...kamukirály újabb recepciós szidó meséje.
2020. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem csajok voltak hanem recepciòs pasik,te meg terdeltel elèjük ès habzsoltad be a makkos bohòcot
2020. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!