Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan a kapcsolatotokban, hogy összevesztetek bizonyos eszközökön?

Figyelt kérdés
Például a laptopon, hogy ki használja.
2020. ápr. 21. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ilyen nem is fog. Van 2 laptopom illetve 3 csak az szét van szedve darabokra mert javítgatom.
2020. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg csak nekem van laptopom, de nem szoktunk osszeveszni rajta, plane hogy en egesz nap azon logok es van idom jatszani is par orat napkozben, igy eleve en szoktam megkerdezni a baratomat neha, hogy oda akar-e ulni. De mas dolgokon se nagyon. Mondjuk azon “osszeveszunk” neha, hogy amikor a mobiljan nezunk valami videot mar este az agyban, en raszolok, hogy vegye mar fel a kicseszett minoseget 1080p-re, neki ez valamiert baromi megerolteto, de nem azert fizettem elo egytrillio mb/sec-es internetre, hogy szaros 480p-kben kelljen nezni a videokat, ami szerinte _ugyanolyan_, mert a mobil kis kijelzojen nem latszik a kulonbseg. Hat nem tudom, de nekem a 720p-tol is kifolyik a szemem, olyan homalyos, a mobil kijelzojen is xD
2020. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
IT-s a férjem. Mindig van itthon legalább 5 laptop és 4 táblagép. Szóval nem, ilyesmi sosem fordul elő.
2020. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Mosógép, vasaló, fűnyíró. Ezek a leggyakoribbak. De persze fordítva, mint a kérdésben szerepel.
2020. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laptopon nem, máson igen. Szüksége volt rá, elvitte, nem akarta vsiszaadni, még neki állt feljebb. Még el se kérte.
2020. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sörnyitón
2020. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!