Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon komolyan gondolja velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja velem ezek utan?

Figyelt kérdés

Beszelgetek egy sraccal olyan egy honapja. Mar tul vagyunk par talalkan is es kezdem megkedvelni. Fiatal meg, ahogy en is, huszonevesek vagyunk mindketten. Neki volt egy csalodassal vegzodo kapcsolata egy eve es mondta hogy nem feltetlen szeretne belekezdeni egy ujba. Ugyanakkor azt is mondta hogy velem jol erzi magat es tobbszor gondol ram a nap soran. Igazabol ezzel en is igy valahogy vagyok, nem feltetlen szeretnek kapcsolatot, de semmikepp nem szeretnek csak szorakozni.

Beszeltuk azt is hogy nem tervezzuk ezt el, hogy barmi lehet meg, ebbol, es hogy o sokszor erzelembol dont.

Szimpatikus fiu, jo nevelest kapott es viszonylag erzekenynek is tunik, jo lelkunek de ugyanakkor azert nem szukolkodik onbizalombol, hatarozott (nem bekepzelt).

Az utobbi talalkozasokkor mar ugy setaltunk hogy megfogta a kezem, a szamra adott puszit amikor koszontunk egymasnak. Ezeket olyan kis jeleknek tartom ami mar arra utal hogy nem csak egy sima csaj vagyok akit le akar fektetni, tobb energiat fektet bele annal.

Termeszetesen par csoknal tobb nem tortent koztunk, nem is probalkozik vele, nem nyomul.

Oszinten meg sosem volt reszem olyanban hogy ne vett volna komolyan engem egy ferfi, valamiert mindig komolyan vettek, ezert furcsa nekem ez most. Nem tudom mit akar, amit tesz kicsit ellentmondd annak hogy nem akar kapcsolatot. Fektetne ennyi energiat ebbe ha csak le akarna fektetni? Ugy gondolja hogy csak “jol elvagyunk” egymassal es ennyi eleg is? Mit gondoltok?


2020. ápr. 24. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit te teszel, az is ellentmond annak, hogy nem szeretnél kapcsolatot. Nem baj, ha nem tudjátok, mit akartok, de akkor ne is legyenek elvárásaid!
2020. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kapcsolatom azóta is a levét iszom. Beleszerettem, ő meg lelépett a korábbi kapcsolatára hivatkozva és arra, hogy nem áll készen újra miközben gyakorlatilag már együtt voltunk. Nem pazarolnám az időm többet olyanra aki bevallottan nincs túl az exén
2020. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is ugy alltam hozza hogy nem szeretnek kapcsolatot, de kezdem nagyon megkedvelni es ugy erzem hogy mostmar nem tudnam komolytalanul felfogni ezt, inkabb hagynam az egeszet, mert csak megbantas lenne belole
2020. ápr. 24. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Kérdezd meg, hogy még mindig úgy gondolja-e, hogy nem akar kapcsolatot. Mondd el, hogy te komolyan gondolod.
2020. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!