Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan nő/lány, akit elsősorban nem az egzisztencia és a pénz érdekli egy férfinél?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Van aki sokmindenen keresztül ment már és tudja értékelni a férfiakat azon túlmenően is hogy van-e pénze vagy se.
2020. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. De a figyelem nàluk ha nem is pènz vagy a pasizàs ilyen esetbe mondocon, baràtnőik, programok, fesztivàlok vagy ènekesek szoktak lenni. Van sok egyedüli nő is akik ha nem is pasiznak egy gyerek mellett hanem kilòg a lòlàb ès elvannak sajàt maguk. Itt magyarorszàgon ezt tudjàk.
2020. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak. Engem nem erdekel a penze, csak hogy igenyes legyen magara. Es tobb baratnom is igy van vele.

(nem kerek privatot)

2020. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kamugyrosz válasza:

Ritka az ilyen de van

De nehéz ilyet tálalni az tény mert vagy más jön be vagy egyszerűen nem latod

2020. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sokatokkal szinte ugyanazon az állásponton vagyok. Nyilván szerintem is van ilyen, de azt gondolom, hogy nagyon ritka, hogy valaki lány létére ne a kérdésben szereplő személyiség jegyekkel rendelkezzen. :/

2020. ápr. 24. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont h az a gyakoribb h a nőket meg véletlenül sem a pénz érdekli. Az én környezetemben legalábbis így van.
2020. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon sok embertől hallottam már ezt. A valóságban mégsem tapasztaltam soha
2020. ápr. 24. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:

dehát az összes nő azt mondja, hogy a pénz nem számít! meg azt is, hogy a belső értékek a legfontosabbak, nem a külső.


miért teszel akkor fel egy ilyen kérdést? :O

2020. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért mert nem az összes férfi mondja ugyanezt :(
2020. ápr. 24. 18:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és a pénz nyilván nem minden. De azért valljuk be őszintén, hogy a legtöbb nő a számára és majd a születendő gyermekei számára megfelelő férfi kiválasutásakor genetikailag úgy van kódolva, hogy életképes férfit keres. Ez nen a milliomos kategóriát jelenti. De azért van egy alap. Ami az, hogy van munkája és próbál előbbre lépni. Én nem kezdenék olyannal például, aki kerüli a munkát, vagy azt látnám rajta hogy neki mindegy úgy kb minden.
2020. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!