Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki rám a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki rám a párom?

Figyelt kérdés
Általában mindig én vásárolok be, mivel én főzök. Párom szinte csak akkor megy boltba,ha kenyér kell neki,mást csak akkor vesz,ha mondom neki,de általában akkor is a száját húzza vagy pofákat vág ( legtöbbször). Most pl.nem találtam egy boltban hozzávalót,úgy voltam vele,hogy majd ő reggel vesz,úgyis készült piacra. Erre sokáig aludt,mert előző nap dolgozott,ezzel nincs is gond,de szememre hányta kb.hogy miért nem néztem végig az összes boltot tegnap(falu)..stb. Ötletet szinte sose ad,mit főzzek. Csirkemellet nem szereti,de magának nem vesz soha semmilyen húst,pedig néha be szokott menni a városba is Tescoba.(azt is azért,mert kérem). Így is naponta járok boltba,de én is dolgozok ugyanúgy, még ha nem is tízen órákat. Szabadnapja is szokott lenni,nagyritkan ő is főz,de kb. 3 dolgot tud csinálni. Kicsit zavar,hogy ennyire nem érdekli,mikor milyen alapanyag van itthon,nem érti meg,hogy semmiből nem lehet főzni, legalább venne húst is,ha olyan helyen jár, elkészítem szívesen. Szüleim esetében apukám anyukám is ugyanúgy kivették részüket vásárlásbol, főzesbol. Én ezt a mintát láttam,de sztem ő úgy van vele,a főzés a nők dolga.
2020. ápr. 25. 08:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja most kb dúlva fúlva elindult boltba,hogy minél hamarabb odaerjen a rohadt idősáv miatt.. úgy érzem,egész nap én leszek a szemét,mert miattam reggelizni se tudott,csak ha visszajön..
2020. ápr. 25. 08:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni ebben miattad. Ilyen, aki olyan kis béna, hogy anyaskodni kell felette. En ilyet nem is akarnek, csak tudom, a szerelem vak,eleinte nem erdekelt. O megvaltozni nem fog, te pedig engedni nem tudsz, nem valtozol te se anyaskodo szolgava. Miota vagy vele amugy, hogy most zavar??
2020. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6 éve,de másfél éve élünk együtt.. azért ezt akkora szakító oknak nem gondolom,csak sztem kompromisszum készebb kéne legyen. Az a baj,azt látta otthon is,hogy az anyja főz,az apja max pörköltet készít hétvégente.de náluk az anyja nem dolgozott soha életében,úgy könnyű otthon minden napra főzni..
2020. ápr. 25. 09:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez nem szakitook, ne panaszkodj.

O NEM FOG MEGVALTOZNI, ezt vesd az eszedbe. Szerintem elpazarolod az eletedet. Ha gyereketek lesz, azt is egeszen biztosan noi munkanak fogja tartani, es belegebedsz majd.


(Nalam abban a pillanatban elverezne a ferfi mar az ismerkedesnel, mikor elojon ez a hozzaallas.)

2020. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos párod kiakadása. Megmondom őszintén én nem élnék le így egy életet. Az én párom sem tud főzni. Max virsli, tea. Ha kell alapanyag szó nélkül elmegy és megveszi. Szerintem ez alap kellene, hogy legyen. Elvileg egy csapatbam játszatok.. Nem?
2020. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mondtam is neki,hogy nem csak magamnak lesz,neki is,hogy legyen ebédünk.. de ő leragadt annál,hogy csak chipset,colat, kenyeret vesz a boltban. Nagy ritkán megkérdezi,nekem mi kell..
2020. ápr. 25. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a megoldás: ha nem mondja meg mit főzz, akkor ne főzz, ha nem hoz hozzávalót, szintén ne.


Vagyis főzhetsz olyat, amit te megeszel, akár annyit is, hogy neki is jusson, de nem kell a kedvében járni. Előbb-utóbb csak leesik neki, hogy ez nem úgy működik, ahogy azt ő elképzeli.


Mondjuk először megpróbálhatod megbeszélni vele, hogy te mit vársz tőle és ő mit tőled. Ha nem változik semmi, akkor nem kell rá főzni.

2020. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én párom dolgozik reggel 6-tól, mégis ő veszi meg a dolgokat,

mert ő amúgy is mászkál kint. Én itthon vagyok "karantènban", nem is engedi, hogy feleslegesen kimenjek...

2020. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Én csak akkor főzök, ha éhes vagyok főtt kajára!

Azért, mert megéhezett a drága anyucikedvence biztos nem állnék neki főzni! Felnőtt ember oldja meg magának!

Nekem se segít senki, a télen amikor betegen feküdtem napokig arra se volt képes, hogy begyújtson...mert otthon nem kellett, mert a szülők kinyalták a hátsóját. Anyuka még még a tányért is elérakta.. Szóval... Miért is kedveskedjek?!!?

2020. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha ezek jó ötletek csak sajnos szeretem és szeretek főzni is neki.. igaz eszek is belőle én is. Kettőnkre főzök,de majd az lesz,hogy azt csinálom,amit én szeretek max utána észbe kap. Mondjuk délután is kiverte a biztosítékot nálam. Mondta,hogy megy felporszivozni a templomhoz,mert szokott segíteni.. mondom ez szuper akkor előtte itthon is legyen szíves a szobában is felporszivozni,mert nekem is jól esik a segítség.. kicsit morgott erre is de megcsinálta. Előtte azt mondta hogy de majd én megcsinálom ezeket én szoktam. Ja jó bocsi..
2020. ápr. 25. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!