Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kezdő kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kezdő kapcsolatban, mennyit "kell" találkozni a másik emberrel egy héten? Ti mennyit találkoztatok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
1-2 nekem elég.
2020. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Max 1.
2020. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Személyfüggő. Nekem igényem van a nagyon intenzív kezdeti időszakra (is), szóval nekem a heti 4-5 az optimális. A férjemmel mikor megismerkedtünk, az első héten 2x találkoztunk, onnantól kezdve viszont gyakorlatilag össze voltunk tapadva, egy héten max 1 nap volt, amikor nem találkoztunk egyáltalán, és jellemzően együtt is aludtunk már meg minden. És mi már azért elég hamar össze is költöztünk, mert egyszerűbb volt ezt az állapotot így fenntartani.

De volt olyan kapcsolatom, ahol heti 2, max 3 találkozás volt az elejétől kezdve a végéig, ezzel is együtt lehet élni, de nekem ez pl nem volt jó.

2020. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adott párostól függ. Mi amikor megismerkedtünk, ha nem volt estére semmi extra elfoglaltság, első naptól kezdve naponta találkoztunk.
2020. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3
2020. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor találkoztunk, ahányszor ráértünk vagy meg tudtuk oldani. Heto 1-2 érdemi találkozó volt, de a végére már akkor is látni akartuk egymást, ha pl mindketten edzettünk a terem két végében és utána alig maradt időnk alvás előtt vagy úgy is, hogy csak tanulni mentem át hozzá, de jólesett, hogy itt van mellettem és ő is foglalkozik a maga dolgával.


3-4 hónap után meg összeköltöztünk

2020. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3nál nem több szerintem.
2020. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno a párommal mi heti 3-4x találkoztunk, pár órát együtt töltöttünk, majd ahogy telt-múlt az idő egyre többet voltunk együtt, még többet találkoztunk, de ezek fokozatosan alakultak ki. Egyébként emberfüggő, de függ attól is, hogy mennyire érzitek jól magatokat egymás társaságában, mennyire gondoljátok komolyan, mert ha csak elvagytok egymással, akkor nem hiszem, hogy szükség lenne több találkozóra. Mi a párommal nem is akartunk az elején heti 3-4x találkozni, de annyira jól éreztük magunkat egymással, hogy több találkozást igényeltünk heti 1-2 napnál. :)
2020. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!