Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ha a barátom fél év után se mutat be a barátainak?

Figyelt kérdés
Kettő baratját úgy ismertem meg, hogy pont akkor jöttek a partra amikor ott voltunk... Nem rossz a kapcsolatunk, mindkettőnknek van külön töltött szabad ideje. Fél év után kicsit már furcsállom, hogy nem mondja magától, hogy bemutat a maradék barátainak. Igaz, hogy 12 évvel idősebb nálam a barátom de nincs emiatt köztünk probléma. Nem tudom, hogy netán valamelyik exe miatt lehet, hogy volt anno baj a barátaival szembe. Mert nem mesélt ilyet.. De fél év után ez nekem fura miközben együtt launk...
2020. máj. 1. 11:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3 hónapja finoman rákérdeztem akkor az lett mondva, hogy nyáron majd megyünk velük...
2020. máj. 1. 11:21
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Talán vesd fel neki! Vagy nem szoktatok beszélni?
2020. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg meg akar kímélni a sok válallhatatlan lúzertől. Lehet, hogy a te érdekedben teszi. Erre gondoltál már?
2020. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Konkrétan hány éves vagy? Mert más, ha 18 és más ha pl. 30. Lehet ez is benne van.
2020. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Hány évesek vagytok? Lehet, hogy fél a reakcióktól. A szüleit ismered?
2020. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ismerem a szüleit. Én 25 ő 37.


Amúgy amikor a két barátját megismertem nem volt semmi gáz, normálisak voltak meg jófejek.Az egyikkel össze is haverkodtam amikor ő is jött velünk horgászni.Meg amúgyis tőle tudták meg még az elején, hogy fiatalabb vagyok. Külsőmre adok normálisan.Viselkedésem se gáz.

2020. máj. 1. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs semmi jelentősége.

Ha úgy adódik, majd bemutat.

Egyáltalán összejár velük? És úgy jár össze, hogy a párjuk is ott van?

Nem mindegy.

És a te barátaid, a te baráti köröd. Nekik már

bemutattad?

Az is lehet, hogy nem volt alkalom. Félév nem hosszú idő.

Ha valamelyik meghívja, pl. születésnapra, vagy bármilyen alkalomra, s mindenki viszi a párját, akkor biztos téged is visz, bemutat.


Ez nagyon rövid idő még.

Ne törd ezen a fejed.

Akikkel összefutottatok, meg együtt horgásztatok,

azok előtt sem rejtegetett.


Különféle barátai lehetnek az embernek.

Lehetnek gyerekkori barátok, szomszédbeli haverok,

a szakmában szerzett cimborák, komolyabb, mélyebb barátságok, egyedülállók, házasok, családosok.

Majd kialakul. Csak egymásra koncentráljatok,

vagy Te őrá, és ne keress magadnak rágódni valót,

mert könnyen elveszítheted. Nem tudhatod, hogy az előző kapcsolatai miért nem sikerültek.

Engedd el ezt a szálat és az élet mindent meghoz magától.

2020. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyik barátja vagy haverja se viszi a barátnőjét/feleségét. Tudtommal. Van amelyik komolyabb barátság van amelyik haveri viszony. Csak furcsákkom mert a volt barátnőit ismerték.. Nem tudom, hogy esetleg az elöttem lévő nő csinált e valami gáz dolgot ami miatt engem már nem mutat be azonnal. Pedig az valami örült nő volt állitólag... De volt olyan, hogy jött a barátja kocsival érte, én meg az apukajaval jottem, oda jott a baratom koszonni hozzank. De nem mondta azt, hogy itt a baratom bemutatlak pedig ott volt tiz lepesre tolunk....
2020. máj. 5. 23:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Amugy egy heten többször is osszefut a barataival...
2020. máj. 5. 23:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Azert is fura mert amig nem laktunk egyurr atjartak a baratai.. Miota itt lakok mindig csak akkor fordul elo hogy valamelyik atugrik ha nem vagyok itthon. Aztan a szulei mondjak, hogy itt volt xy... Ugy erzem, hogy annak ellenere, hogy tudjak, hogy letezem titkol.. Totál elvalaszt toluk.. Veletlenul se talalkozzak egyikkel se..
2020. máj. 5. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!