Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a férfiaknak mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a férfiaknak mindegy hogy vékony, telt, szinesbőrű, fehér, magas, alacsony, sportos, mű vagy természetes a nő, a lényeg hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Az ízlésem a pszichoszociális fejlődésem során alakult ki, és az évek múlásával egész lassan módosult. Pl. míg 17 évesen kizárólag az pici, vékony lányok jöttek be, 30 évesen már jobban szerettem, ha van rendesen segge is a barátnőmnek.

A kérdésre válaszolva: nekem a szépség az egész nőt jelenti, tehát, ha csak 1 olyan tulajdonság is van, ami nálam valamiért kizáró ok (szőrös, nagyon magas), akkor az lehet bármilyen szép, bizony kiesett.

2020. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szépség nem független a felsorolt listától, hanem ezekből áll össze.
2020. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A férfiaknak többféle nő tetszik, míg a nőknél sokkal homogénebb ez a halmaz. Ha erre gondoltál, akkor igen.
2020. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
NEM. Általánosságban nincs definiálva a szépség fogalma, az a lényeg, hogy az adott férfinak legyen szép. Nekem van egy ízlésem, de nem tetszik mindenkinek, pedig nekem az a szép és tökéletes. Felsoroltak közül: vékony, fehér, viszonylag magas (nem túlzottan), sportos (ha nem túlzásba vitt), természetes a legjobb kombináció. Sokaknál már lehet a vékonynál bukott a dolog... És nem mindegy! Mert van, akinek tetszik kb mindenféle alak, van akiknek kevésbé fontos, stb. Én egyszerűen akármilyen szemétség is: nem tudok olyan alakhoz vonzódni, ami nem tetszik, ilyen tipikusan a teltebb alak, vagy teljesen mű. Nem muszáj tökéletesnek lennie, de azért nagyvonalakban az ideálom felé hajazzon. Az arc még egy rendkívül fontos szempont. Ez pedig ideáig szép is jó, lehet mindenben tökéletes ha ránézek, viszont kibírhatatlan a természete, vagy akár a stílusa se tetszik. Pont emiatt a belső és külső is ugyan úgy számít.
2020. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!