Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz egy óvónővel összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz egy óvónővel összejönni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy óvónővel, de nem gondolom azt, hogy ez a presztízs szakmák közé tartozik + szerintem ez egy büfé szak, amit bárki el tud végezni! A fizetésük is elég kevés...

Nem lennék büszke a család előtt, hogy a párom csak egy óvónő. Mit gondoltok erről?


2020. máj. 3. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Kíméld meg magadtól.Nem lenézendő semmilyen munka /diploma(na jó,talán némelyik, de ez nem az).Gyermekekkel foglalkozik, biztos jó anya lesz.Miért fontos,hogy presztízs szakmája legyen? Lehet később majd továbbképzi magát gyermekpszichológusnak.
2020. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jól keresek, szóval a nőnek nem kell olyan jól, nálam ez nem annyira szempont.
2020. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látom, neked ez a nő legfeljebb csak tetszik, de hogy szerelmes nem vagy belé, az biztos. Ha szerelmes lennél, az sem zavarna, ha 8 általánost végzett takarítónő volna. Szerintem folytasd az ismerkedést, s ha mondjuk tíz további találkozás után az érzelmeid felerősödnek, az aggályaid automatikusan nevetségesnek fognak látszani; ha pedig nem, akkor úgyis zsákutcás ismerkedésről van szó, akár óvónő, akár bármi más a hivatása.
2020. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Provokatív kérdés, a kérdezőt (akinek még diplomája sincs és szerinte ez volt a gond), kidobta egy óvónő és most ezzel próbál "elégtételt venni rajta", ill. a sértett kis lelkét megnyugtatni.



Íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2020. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert Te mi vagy hogy alabecsulod az ovonot !!
2020. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Vele oszd meg és meglátod máris nem kell majd róla döntened,hogy folytasd e az ismerkedést vagy sem, mert az fix,hogy nem fog Veled beszélni többé.Aki szakma alapján keresi a párját és ítél el másokat, az jobb ha szingli marad.Óvónőnek lenni igen is szép hivatás és gyerekekkel foglalkozni amúgy sem egyszerű.Én bölcsödében dolgozom és nem érzem magam ettől kevesebbnek vagy büfés néninek:-) Számomra ha valaki azt mondja Ő óvónő, az első ami eszembe jut, hogy egy jó lelkű,türelmes, kedves nő.mert aki szereti a gyerekeket ,rossz ember nem lehet.Inkább ezekre kéne építeni, a belső tulajdonságokra, nem arra,hogy ki mennyit keres. Te biztos nagy egyetemet végzett úriember vagy csak kár,hogy intelligencia nem járt a diplomádhoz.És ez már nem az 1900-as évek,hogy rang alapján válasszunk.
2020. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Büfészak? Meg nem presztízs szakma? Lehet, ugyanis ez egyben Hivatás, ami sokkal becsülendőbb. Az, meg hogy nem keres sokat, nem az ő szégyene, hanem a kedves mindenkori kormányé. Beraknálak egy napra a kiscsoportosok közé, szerintem sírva menekülnél 1-2 órán belül. Üdv: egy kisgyermeknevelő
2020. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd meg ezt a nőt a normális pasiknak, tehát hagyd békén.
2020. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ovónők es az ehhez hasonló szakmaban dolgozó emberek altalában érzelmileg értelmesebbek.Szerintem örülj, hogy szóba áll veled.
2020. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%

Ha tudsz válogatni ezekben a nehéz, nőhiányos években, akkor utasítsd el.

Sajnos a nők értéke annyira növekszik, hogy még maguk, a nők is ettől szenvednek. Gyakran panaszkodnak arról, hogy túl kevés a külsőségekben minimumot hozni bíró férfi, aki külsőre megfelelő, azokból is sok az életképtelen, ezért gyakran rákényszerülnek foglalt férfiak elcsábítására.

2020. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!