Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak én vagyok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A volt barátommal nem voltam együtt sokáig, ahogyan egyik más exemmel sem. Mindig csak ilyen pár hónapos kis semmi kapcsolataim voltak. De először másokhoz képes a legutolsó exem kezdte el éreztetni azt hogy fontos vagyok. Mindig ajándékokat adott, én is elkezdtem azt érezni, hogy végre én is szerethető vagyok, és én is fontos vagyok valakinek már végre. Csak ez az elején volt így. De már a kapcsolat vége felé mikor egyszer mentünk valahova megjegyezte, hogy ne mondjam azt hogy drágább édességet vegyen, mikor azt se mondtam soha, hogy vegyen valamit. Meg egyszer mondtam neki vezetés közben hogy forduljon le valahova, ekkor is mondta hogy milyen jó hogy később szóltam neki.


A benzint is már szóvá tette, hogy leméri hogy mennyit fogyaszt míg idejön hozzám. Exeket, más nőket is akikkel randizott, is gyakran megemlítette előttem.


Előfordult hogy testileg is bántott, bár az nem ütés volt, hanem egy kicsit fojtogatott. Most pedig látom mással milyen boldog. Annak biztos nem vet semmit se a szemére, hiszen egyből el is jegyezte, és össze is költözött vele. Látnom kell hogy ő boldog nélkülem is, én pedig csak egy szerencsétlenség vagyok, tőlem minden nő csak jobb lehet a férfiak számára.


2020. máj. 3. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem csak te vagy így, a nők kb. 90%-a ilyen.


Mind azt mondják, hogy normális pasit akarnak, közben ilyen szemetekbe futnak bele.

2020. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
87%
Akkor lehet benned van a hiba, ha mindig így jártál bizony el kell ezen is elmélkedni, mint lehetőség. Sokszor az ember azt hiszi magáról, hogy milyen jó meg főnyeremény, aztán jönnek sorba az ilyen szituk, mint veled és észre kell venned, hogy lehet te vagy maga a hiba csak nem látod be...
2020. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
te választasz mindig ilyeneket párnak. Gondolkodtál már ezen?
2020. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki egy főnyeremény abba senki nem rúg bele, tisztában vagyok vele, hogy én egyáltalán nem az vagyok.
2020. máj. 3. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

A nyűglődésed 100x hallottuk!

PSZICOlÓGUS sürgősen, esetleg mehetsz rögtön pszichiátriára.

2020. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attol, hogy ez a pasi a masik noert jobban odavan, es egyelore megbecsuli, meg egy allat. Nem normalis a viselkedese. Elfogadhatatlan. Ha meg nem tetszik valaki, nem kotelezo jarni, de buntetni erte?! Aki ilyen, azzal sulyos gond van. Te meg olyan megfelemlitett, magat alacsonyabbrendunek tarto vagy, hogy ezzel kezdeni kell valamit.
2020. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, talán jobban kéne megismerned a férfiakat mielőtt bumm bele mész a kapcsolatba. ÉS talán jobban ki kéne zárnod a kreténeket.


Valahol te is rosszul választasz.

2020. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben a legnagyobb probléma TE vagy!


Mit számít az, hogy lényegtelen és lényegtelenné váló emberek mit mondanak? Semmit!

De van egy lényeges, és nagyon fontos ember is, aki meghatározza azt, hogy miként gondolkodsz magadról.


TE!


Te szapulod itt magadat, csak másra fogod!


Tanuld meg végre függetleníteni magadat mások véleményétől! Addig nem lesz változás ebben. Önbizalmat kell szerezned!


Persze, aztán párkeresésnél... szerencsétlenül választottál, hogy egy ilyen szarzsákot fogtál ki, akinek nem te kellettél, hanem csak "éppen nem volt jobb" neki. De van ilyen. Legtöbbünk életében. Átvertek. Szar érzés. De ez nem jelenti, hogy most vége az életnek, és nem lesz jobb sosem! Ezt a nyafizást inkább hagyd meg az itteni incel fiúkáknak! 😅

2020. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!