Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön elő párok, nálatok mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön elő párok, nálatok mi a szokás fizetéskor, ha együtt vásároltok?

Figyelt kérdés

Együtt mentek vásárolni a saját háztartásba/ saját részre való dolgokat, mindketten pl 10-15.000 ft értékben.

Ilyenkor hogy fizettek? Kifizetitek a párotok cuccait is( tehát dupla pénzt fizettek mintha egyedul mennétek) , vagy külön?

És nyilván nem arra gondolok hogy vesztek 2 üveg vizet, hanem mint írtam, ha 10.000es összegről van szó.



2020. máj. 3. 22:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyobb bevásárlások esetén külön fizetünk, egymás után általában. Ha csak egy egy dolog kell a másoknak, azt kifizetjük. De volt, hogy nagyobb összegben vásároltam be neki, akkor odaadta az árát.

Ő mindent vezet egy táblázatában, nem sok meggondolatlan költése van. Mindent eltervez, nem csábul el. Bár pl. fizetett már masztis videóért egy csajnak amit nonszensznek tartok...

Én inkább szórom a pénzt, de nem mond semmit...😅

2020. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Nyilvánvalóan ha épp egy 15 ezer forintos kávéfőző akár venni magának, akkor ő fizeti. A kommentemet arra értettem, ha mondjuk kaját vásároltunk. Nyilván nem pakolunk külön azért, mert mondjuk ő eszik joghurtot én meg nem.
2020. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22, mivel külön éltek, így merem feltételezni, hogy sok minden van a kosárban amit ő eszik, te meg nem, és fordítva is.
2020. máj. 4. 13:30
 24/24 A kérdező kommentje:
#22 mi a baj a különpakolással? Van egy választó a cuccok között, és kb 5 percel tovább vagytok a kasszánál. Ez akkora tragédia?
2020. máj. 4. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!