Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön elő párok, nálatok mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön elő párok, nálatok mi a szokás fizetéskor, ha együtt vásároltok?

Figyelt kérdés

Együtt mentek vásárolni a saját háztartásba/ saját részre való dolgokat, mindketten pl 10-15.000 ft értékben.

Ilyenkor hogy fizettek? Kifizetitek a párotok cuccait is( tehát dupla pénzt fizettek mintha egyedul mennétek) , vagy külön?

És nyilván nem arra gondolok hogy vesztek 2 üveg vizet, hanem mint írtam, ha 10.000es összegről van szó.



2020. máj. 3. 22:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Ezaz 10-es! Igazad van. A nonek a konyhaban a helye, de akkor a ferfi perkaljon. ;D
2020. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Amíg külön éltünk, egyszer én fizettem, egyszer ő. Igyekeztünk úgy, hogy nagyjából hasonlóan adjunk bele.

Utána csináltam egy revolut számlát, mind a ketten teszünk rá x összeget és abból megy a közös vásárlás.

2020. máj. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt mentünk bevásárolni, és külön fizettünk.

De nem is értem, ha külön éltek, minek fizetnéd az ő cuccait? Vagy ő a tiédet?

Felpakoltok a szalagra, aztán tesztek egy elválasztót ki ki a maga dolgai után.

2020. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a párom fizet mindent így tudok félre tenni is . 26N
2020. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#12 Amíg külön éltünk, egyszer én fizettem, egyszer ő. Igyekeztünk úgy, hogy nagyjából hasonlóan adjunk bele.""


Ezzel nem értek egyet.

Mi az higy hasonlóan adtok bele? Sose tudhatod mire lesz szükséged. Pl ha epp rajtad van a sor fizetésnél, de a masik félnek pont kell egy 10.000ft os garnitúra, 15.000ftos kávéfőző, erre rájön pl 15.000 ft ami kell még neki, plusz neked is 15 a sajat cuccaidra, akkor te fizetsz 50.000 ftot, úgy, hogy a bevasarlo kocsi tartalmának csak a negyede a tiéd, ami kb 10.000ft. Így a másik fél igencsak jól jár, ráadásul amikor következő héten ő fizetne, akkor lehet hogy neked épp alig fog kelleni 1-2 dolog csak.


Nem azt mondom hogy verjük le az utolsó forintig a másikon a cuccok árát, nyilván ne, de azért én nem dobálózok így több 10.000 forinttal. Sajnos nincs millios fizetésem

2020. máj. 4. 10:26
 16/24 A kérdező kommentje:
#14, miért nem te fizetsz, hogy ő is tudjon félre tenni? ;)
2020. máj. 4. 10:26
 17/24 anonim ***** válasza:
Nyugi, ő csak troll, aki a nők ellen szít,ne foglalkozz vele.
2020. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mi ha a két külön háztartásba vásárolunk együtt, akkor eleve két kosarat/kocsit viszünk és mindenki a maga dolgait veszi meg így, értelemszerűen külön is fizetünk.
2020. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mert ő akar fizetni azt azért . Szerinte az a férfi aki a pénzt a nő ala rakja. Nem én tehetek róla, hogy ő ilyen. De ez van m 26N
2020. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 az a baj, amíg vannak ilyen férfiak, addig lesznek olyan nők, akik ezt kihasznaljak. (nem mondom hogy te kihasználod)
2020. máj. 4. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!