Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene még tennem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még tennem hogy én is tökéletes legyek valakinek?

Figyelt kérdés

Kedvesnek, csinosnak tartanak. De valamiért én mióta élek azóta nem született olyan ember a földre, akinek én is jó lennék. Én se akarom az egész életemet egyedül leélni, de ha senkinek se vagyok elég jó, akkor nem lehet kikényszeríteni semmit. Legtöbbször Facebookon is vagy idióták, vagy pedig olyanok írnak akiknek van barátnőjük. Ezekből pedig én nem kérek. Nem akarok mindig második vagy sokadik lenni.

Hiába nem vagyok kövér, 53 kg vagyok, és 170 cm, mégis az unokatestvérem aki több, mint 100 kg, és még bunkó is, mert sose köszönne nekem, talált magának egy pasit, akitől gyereke is van.


2020. máj. 4. 10:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem unod még? Keress fel egy pszichológust, az talán segíthet. Tegnaphoz képest meg összementél?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Oké, kedves vagy és szép...ez jó kiindulási pont, de mi van a személyiségeddel, a kommunikációval, a párválasztással, az értelmi és érzelmi intelligenciával, az érzékiséggel, a huncutsággal?? Ott is minden oké? Ha igen, írhatsz nyugodtan....😁
2020. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Föleg kerüld az olyanokat mint #4. ("Először is, ne hívj minket pasinak mert ez elég lealacsonyító és tükrözi a párkereséshez való hozzáállásodat." Pedig te az elképzelt , vágyott ismeretségeiddel kapcsolatban nem is használtad ezt a szot! Csak az unokatestvéreddel kapcsolatban irtad le.) Azonkivül a hétköznapokban keress ismeretségeket! Egyébként érdekelne a korod, kinézeted, ha már ilyesmit irtál. (Nem keresek partnert!!!)
2020. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Te Réka vagy, és láthattalak tinderen Budapesten?


Ő is kinézetre pont ilyen lány. Nagyon megérdemelnétek egy kedves szerető párt magatok mellé. Ragyogó a kisugárzása neki, és valószínűleg a tiéd is.

Sajnálom, hogy ezt sokan kihasználják. Nem tudsz mit tenni, mint szűröd tovább a selejtet, aztán majdcsak találsz valakit. Ez nem jön könnyen.


Ha belelendülnél, akkor érdemes jobban kiszélesíteni a kapcsolati hálót. És bele lehet kezdeni egyéb dolgokba, amik amúgy is hasznosak, de még ismerkedni is lehet. Tanfolyam, sport, hobbi... bármilyen csoportos tevékenység. És ha nem is konkrétan ott, de az egyik új ismerősön keresztül is megismerhetsz embereket 🙂


Ez idő... sok idő. Nem jön azonnal.


A rokonokra meg a többiekre irigykedned pedig semmi értelme. Magaddal foglalkozz, magadban tegyél rendbe mindent! 🙂

2020. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem Réka vagyok, és nem tinderezek, és nem pesti vagyok.
2020. máj. 4. 15:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Na mindegy... Dugnám Rékát, csak nem like-ol vissza 🤷‍♂️
2020. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
#13: Azt ugyan lesheted, hogy magáról beszéljen a kérdező, nekem sem válaszolt egy normális hangvételű üzenetemre. Csak siránkozni tudnak, hogy nekik milyen rossz, és mindig mindenki más a hibás a kudarcaikért. Pedig nem hiszem el, hogy egy átlagos, normális nőt mindig csak azok találják meg, akik barátnő mellett keresnek dugópajtit, vagy akik bunkók. Feltételezem, nem egy átlagos külsejű és/vagy csendesebb srácot utasítanak el, mert "unalmas", "töketlen". Érdekes módon a legtöbb "kedves, csinos, értelmes" lány azt próbálja itt bizonygatni, hogy náluk soha senki nem próbálkozott normális módon, vagy hogy őket mindig csak a fütyülő cigó segédmunkások vagy az idióták veszik észre.
2020. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!