Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nézik le azt, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézik le azt, ha egy lezbi pár úgy viselkedik párjával nyilvánosan, mint egy hetero?

Figyelt kérdés

Olvasom wattpadon a jó kis meleg stroykat, milyen édesek már, de ők úgye két férfi. Én a melegeket jobban elfogadom,mint a lezbiket, holott én is lezbi vagyok. De nem tudom hogy nyilvános helyen viselkedhetek-e úgy párommal, mint egy hetero. Mennyire nézik le?


Még nem vagyok felnőtt, párom sincs, de szeretek a jövőben gondolkodni, főleg most hogy csak nemrég éreztem meg milyen igazán szeretni vkit. De ez mellékes...xd


2020. máj. 5. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest leírni se tudod. Leszbi vagy, segítek. Egyébként engem pl nem zavar, ő dolguk. Ha utcán csókolóznak azon mondjuk biztosan sokan megbotránkoznak, de ez van.
2020. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell úgy tenned majd embrek köztr mintha nem egy pár lennétek, de én nem csókolóznék meg ilyesmi. De ezt heteróktól sem szeretem mert illetlen dolog. Másrészt meg ti is jobbn jártok ha elkerülitek a folytonos figyelmet és a beszólásokat.
2020. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Mivel természetellenes, ezért nyilván megbotránkoztató, ezért nem provokálnám a környezetemet.

Főleg, ahol gyerekek is vannak.

2020. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi, hogy javítottál. Elöszőr "sz"el írtam, de nem tartottam helyesnek, de akkor "sz"-el kell. Hadílábbal állok, a helyesírással ezért le is vagyok súlytva. Na mind1.


#2 én tartanám természet ellenesnek, csak éppenséggel nem megszokott

2020. máj. 5. 22:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint #3 #2 helyett.sry
2020. máj. 5. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogy mást sem, ezt se kell túlzásba vinni. Ha kézenfogva sétáltok valahol akkor az manapság a "mindennapos" kategória. Viazont ha megálltok az út közepén csókolózni akkor az sokakat fog zavarni.
2020. máj. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!