Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legfájóbb hiány a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legfájóbb hiány a jelenlegi kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már nem úgy szeret, ahogyan én Őt. és félek, hogy talán el kell engednem.
2020. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szeretet az én részemről
2020. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Hogy még nem kérte meg a kezem:D
2020. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Hogy már nem annyit keres mint régen :(
2020. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Az idő...Látom hogy megy el fölöttünk..Most szeretnék lassítani kicsit,mert pont olyan részében vagyunk az életünknek,mikor végre élvezhetjük.
2020. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Most épp emiatt szomorkodom. Úgyhogy minden is!

Sem testileg, sem lelkileg nem kapom meg, amire vágyom.

Elvileg gyereket szeretnénk, mégis csak kb hetente vagyunk együtt. De amiből gyerek lehetne, az havi egy, véletlenül sem jó időpontban. Így szenvedünk már több, mint egy éve. Elkezdtunk meddőségibe járni, ahol azt mondta, heti 4-5 alkalommal vagyunk együtt. :(

Állandóan fáradt, fáj vmije. Nincs 2 és fél éves a kapcsolat. Ő a férfi.

Ha vmi komolyabb témáról beszélek, nem reagál rá, nem érdekli. Csak akkor, ha már lelépnék, de akkor nagyon. Akkor tud beszélgetni. Egyébként is alkalmas lenne rá, mert nem egy tipikus férfi, szeret beszélni. Csak velem nem igényli, vagy nem tudom.

Egyébként ágyba hozza a kávét, ha kell főz, boltba megy. De mégis olyan magányos vagyok és hiányerzetem van. :(

2020. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Akkor minek akarsz tőle gyereket?
2020. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már magam sem tudom, mit akarok. Több, mint 10 éve vágyom gyerekre. Hosszú kapcsolataim voltak, de egyikben sem alakult úgy. Nehéz.
2020. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát te tudod. De biztos vagyok benne, hogy ha most ilyen a kapcsolat, egy gyerekkel sokkal rosszabb lesz. Szóval vagy vállalod, hogy egyedülálló anya leszel, vagy keress egy értelmes pasit. Ahelyett, hogy gyakrabban szexelnétek, azt hazudja, hogy heti 4-5 szex van? Az nem zavarja, hogy TÉGED fognak teletömni hormonnal?
2020. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyengédség, a bújás, a szeretgetés.
2020. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!