Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekkor kihat a felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekkor kihat a felnőtt korra is? Egészé életemben szerencsétlennek kell lennem?

Figyelt kérdés

Otthon a szüleimmel jó életem volt, de hát iskolába is jártam ahol ki voltam közösítve. Különböző csúfneveket is aggattak rám, szinte mindig egyedül ültem, igaz barátaim sem voltak soha, mert akiket annak hittem is csak kibeszéltek a hátam mögött. Szerintem ez annak tudható be hogy csendes, szolid voltam. Már gimiben nem volt ennyire rossz a helyzet. Már gyerekként és tiniként is egy csődtömegnek gondoltam magam. Mert hiába voltam kedves bárkihez, segítettem, velem úgy igazán senki se akart barátkozni. Csak úgy időszakosan voltak barátaim.

Azt hittem felnőttként végre jobb életem lesz, de nem. Ezért el is gondolkodtam ezen, hogy vajon nekem egész életemben csak a rossz fog járni. Egyáltalán nem sajnáltatni akarom magam, de ez történt velem.

Mindig úgy érzem, hogy nem vagyok képes felérni másokhoz, mindig alul maradok. Próbáltam társat keresni, persze ezt is sikertelenül. Mert volt olyan akivel randiztam, azt mondta hogy én túl jó vagyok hozzá. Persze ha jó lennék, akkor velem akart volna járni. Ha volt kapcsolatom az is rövid ideig volt, és persze hogy pont az utánam lévő lett a jobb, mert engem csak kihasznált. Vannak akik barátnő mellett ismerkednének velem, de ebbe meg nem megyek bele.

Munka terén szintén nincs sikerem. Úgy látszik én soha nem érdemlem meg azt hogy végre én is boldog legyek, hogy én is fontos legyek valaki számára.


2020. máj. 6. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Kihathat, de az a szerencséd, hogy nő vagy. Amint nem a top pasik fognak érdekelni, egyből találsz olyan pasit, aki majd megakar menteni és segíteni fog.

Eléggé hasonlít a szöveged egy ismerősömre. A csajszi simán talált volna pasit, csak aki összejött volna vele, az nem volt elég jó neki. A többiekhez meg ő nem ért fel.

2020. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%
Hogy a kérdésre válaszoljak: a gyerekkor kihat a felnőttkorra igen. A gyerekkorra kihat a neveltetés s így a felnőttkorra is. A gyerekkora kihat az is, hogy bármiféle külső behatás nélkül, te milyen ember lennél így, magadtól, "pucéron" is. Tehát minden kihat a felnőttkorra. Csak a felnőtteknek ott van a kezükbe a fejlődés fegyvere, ami a felismerésből fakad, és esetleg el tudnak battyogni pszichológushoz, tudnak önfejlesztő videókat nézegetni, stb. Vagy csak picsognak és siránkoznak.
2020. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Sak rajtad múlik, hogy milyen lesz az életed.
2020. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
a kettes egy kretén pöts, de most igaza van!
2020. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én megertelek kerdozo és sajnálom h ezen kelett atmenned. De most felnőttként megvan az esélyed egy boldog életre ha teszel érte, kileohetsz a régi önmagad arnyekabol. Nem könnyű de ha eddig nem adtad fel miért pont most allnal meg. Gondolj arra h eddig rossz volt akkor nem akarsz így élni meg 40-50evig, merits ebből erőt és abból h valahol rád is vár a boldogság és a szép élet.
2020. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Persze, azért megjegyzem, csúnya dolog a gyerekektől, hogy így viselkednek, ezért is mondom...a legtöbb gyerek rosszabb mint akármi más, de ezeket felnőttként el kell engedni tudni. Sajnos mindig ez a szabály érvényesül: hogy a nagyon kis "furi" embereket bactatják az erősebb személyiségű emberek/gyerekek.

De ezt már csak kérdésen kívül, mert a kérdésedre megvolt a válasz,a lentebbi rész már csak a sírásnovellád. Ami szomorú, de neked kell lábra állnod, nem nekünk.

2020. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A gyerekkori dolgokra nem gondolnék, ha látnám hogy felnőttként többet érek mások számára, de ez nem így van.
2020. máj. 6. 12:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg azt senkiből se tudom kikényszeríteni hogy szeressen, és nem is akarom. De olyan ember sincs aki elfogadna engem.
2020. máj. 6. 12:25
 9/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

OOC: az emberek java nem nagyon tud mit kezdeni egy ilyen "bocs hogy élek" típussal, aki mindenki mást hibáztat, mindenért? Közbe meg lehet ki kéne nyisd a szemed, és jó sok dologért hálásnak lenned, más meg azért ölne, ami neked van.

Sőt, tovább megyke, vannak, akik kifejezetten ellenszenvet éreznek az ilyen kis "henye" emberekkel szemben. Változtass, vagy fogadd el a dolgokat.

2020. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sokat elmond, hogy mennyire ignoráltad azt, hogy talán az igényeidből kéne leadni. Egyre jobban hasonlítasz az ismerősömre és akkor bizony, nem lehet rajtad segíteni. Mert nem is akarod, hogy jobb legyen.
2020. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!