Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágynak a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágynak a férfiak a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
És még azt is gondolják jár nekik. Pedig a legtöbb olyan ronda, hogy ilyesztgetni lehet velük. mégis miből gondolják, hogy egy ilyen lány őket választaná?
2020. máj. 6. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Te miért eszed meg inkább a frissen sült pizzát, mint a hűtőben négy napja tárolt húslevest?

Persze vannak kivételek, akiknek a milfek jönnek be, de a többség egyszerűen a fiatalokra gerjed.

2020. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindenki. A legtöbb ember társat, társaságot keres, azt pedig a korosztályában talál főleg. Legalábbis nálunk ismeretségi körben nem divat ez az alulválasztás. Velem együttesen mindenki inkább a kora +-5 év körül keres... Eszembe nem jutna szórakozni 28 évesen 23 év alattiakkal. És 40 évesen sem mennék 35 alá.


Kapuzárási pánikos, kangörcsös hülyegyerekek, akik a maguk korosztályában szégyennek minősülnek és apakomplexusos tyúkok meg mindig is lesznek...

2020. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Pont azért,amiért mi nők a fiatal pasikra.
2020. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 alatt ritkán állok szóba nővel kapcsolat és/vagy szex céljából.
2020. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

"Te miért eszed meg inkább a frissen sült pizzát, mint a hűtőben négy napja tárolt húslevest?"


Na igen, de a frissen sült pizza miért is választaná a plöttyedt húslevest? Erről már elfeledkeznek ezek a korosodó, bácsisodó férfiak.

2020. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
A frissen sült pizza nem választ semmit, azt csak bekajájják oszt csá
2020. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
5# Eszemben sincs a korosodó, bácsisodó plöttyedt húslevesek védőügyvédjét játszani, lévén én épp hogy elmúltam 20 xd, csupán egy kis logikai helyreigazítás: a dilemma itt nem a húsleves és a pizza viszonylatában jött létre, hanem köztem és a húsleves VS pizza "szerelmi háromszögében", ahol a választás feltételezett lehetősége engem illet, lásd: eredeti kérdés ;) Így aztán továbbra is fenntartom, hogy én inkább a pizzának kezdek neki, nem pedig a hűtőt fogom nyitogatni.
2020. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Jogukban áll.
2020. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Ezt idősebb emberektől hallottam: attól, hogy megöregedtem, az ízlésem nem változott. Továbbra is azt tartják vonzónak, amit 20 évesen.


Az apakomplexus egy létező dolog, ezen kívül a pénz is megszépíthet embereket.

2020. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

"ahol a választás feltételezett lehetősége engem illet"


Na ja, csak hiába választasz, ha a pizzanak nem kellesz.

2020. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!