Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágynak a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágynak a férfiak a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
És még azt is gondolják jár nekik. Pedig a legtöbb olyan ronda, hogy ilyesztgetni lehet velük. mégis miből gondolják, hogy egy ilyen lány őket választaná?
2020. máj. 6. 13:47
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
32%
Én is a fiatal lányokat szeretem :) Igaz én jóval fiatalabbnak látszom a koromnál. Eddig csak fiatal barátnőim voltak, A fiatal lányok szerintem sokkal jobb fejek mint az idősebb csajok:) Aranyosak, szépek stb.
2020. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell az izomzattal, fittséggel összefüggésbe hozni ezt.


Sportolok és fitt vagyok, egészséges és ez 30 éves korom után sem fog változni. És ugyanúgy el fogom várni, mert én is képes vagyok rá. És nem fiatal férfiakkal fogok ismerkedni, mert én sem vagyok fiatal. Hűha, mekkora dolog... Ja nem.


Tizenévesen a tizenévesek tetszettek, huszonévesen a huszonévesek tetszenek, 30 felé gondolom változik az ízlésem ugyanúgy, ahogy az edzés miatt inkább az izmosabb kezdett el tetszeni, nem az, aki hozzám képest nyegle.


És igen, amíg huszonéves vagyok addig a szememben gusztustalanok és szánalmasak a nálam bepróbálkozó 35-40 éves fószerok. És szóra sem méltatom őket. Ezek az emberek nem csak nem néznek ki jól, hanem szellemileg is olyanok, amilyen én 40 évesen nem akarnék lenni és nem is leszek

2020. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy magabiztosak. Ez imponál a nőknek, csak így lehet esélyük. Ha nem nálad, akkor majd a következőnél sikerük lesz.


Amúgy az ösztönök az oka. Arra vagyunk kódolva, hogy fiatal egészséges társat találjunk, hiszen ő biztosítja a lehetőséget az egészséges utódok világrahozatalához. Teljesen mindegy, hogy 20 évesek vagyunk, vagy 50-esek. És jól látható az is, hogy aki így dönt az egy ösztönlény... Annyit is érnek.

2020. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!