Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágynak a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágynak a férfiak a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
És még azt is gondolják jár nekik. Pedig a legtöbb olyan ronda, hogy ilyesztgetni lehet velük. mégis miből gondolják, hogy egy ilyen lány őket választaná?
2020. máj. 6. 13:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

10# Lehet lepontozni, de esetleg olvasd el meg egyszer az eredeti kérdést. Majd az én válaszomat. Senkit nem érdekelt a pizza, a kérdés az volt, miért vágynak a FÉRFIAK a fiatal lányokra.

Szövegértés...🤦

2020. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Annyira viccesnek találom, amikor a nőket a kajákhoz hasonlítják itt egyesek...

Alapból én értem a fiatal lányok iránti keresletet, hiszen ők a "romlatlanok", "üdék", stb. De ha mélyebbre ásunk a dologban, szerintem itt jócskán van a pasik részéről rengeteg komplexus is, hiszen egy "kislány" az irányítható, mellette a pasi nagynak, erősnek és okosnak érezheti magát, akkor is, ha valójában nem az. Egy 30-as nő, az az ágyban is, és az életben is tudni szokta, hogy mit akar, sokkal nehezebben irányítható, ezáltal nehezebben érzi magát mellette "tökösnek" a kandúr.


Sok gyönyörű 30-as, 40-es nő van szerte a világon. Az a pasi, akinek a tizen-huszonéves lányok a fétise még 50 évesen is, annál önértékelési bajok vannak. És ha már pizza-hasonlat: a friss pizza is kifordul az ember szájából, ha a közepe még nyers...

2020. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12# Nyilván csak egy analógia volt a kajás példa, nem tárgyiasítok senkit, egy ízlésbeli párhuzamot vontam a kettő között :)


"a friss pizza is kifordul az ember szájából, ha a közepe még nyers..."


Na igen, ez a 14-16 éves tini kategória :P


Egy jó érett, éppen megsült, friss ropogós sonkás sajtos pizza viszont.... Ahhhh


Na jó, lezárnám ezt a kajás példát mert éhes lettem 😄😄😄

2020. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Számomra a nők nem pizza meg húsleves, hanem bor. A korral már nem fogyasztok olyan szerves oldószert, mint taknyos kölyökként. A kannásra rá van írva a szavatosság, mert ócska. Nézz meg egy minőségi bort. Akkor éri el az értékét, mikor évtizedekig áll. Na, azok azok a nők, akiket preferálok. Ti meg csak rúgjatok be olcsón. Még nem tudjátok, mi a bor lényege, ha ez a fő szempont. ;)
2020. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

14# Bocs, de muszáj "belekontárkodnom", beletrollkodnom (csak mert ilyen hangulatban vagyok) :D

Itt senki nem akar olcsón berúgni, a boros példát egyedül te hoztad fel.

Amúgy: mit csinálsz a boros üveggel, miután a bort kiÜRÍTETTED? Ugye jól sejtem: kidobod a francba? Bele- (akarom mondani: ki-) ürítettél, elhasználtad. Vagy olcsó proli módjára megtartod és kiteszed dísznek a konyhaablakba, mint akinek soha többé nem fog ilyen jó borra tellni? :D Szóval hiába vagy itt a nagy Sommelier, te is csak fogyasztod a nőket, mint mindenki más ;)

2020. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 A palack nem a bor része. De lehet, hogy te szívesen csinálsz vitakértést abból, hogy meg kell-e tartani a ringyó bugyiját, miután dugtatok, ezt nem akarom tudni.


Mellesleg lehet, hogy megtartanám egy olyan bornak a palackját, aminek palackja akár százezer forint is lehet. Csak úgy nézegetni. Ellenben a kannást bekúrnám a szelektívbe. Meg a pizzásdobozt is. Ja nem, mert az olajos és újrahasznosítani sem lehet.

2020. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#1

Mondjuk a húsleves pont nem jó példa, mert többnaposan a legjobb.

2020. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

Miért vágynak a nők sportos férfiakra?

És még azt is gondolják jár nekik. Pedig a legtöbb olyan dagadtak, hogy ilyesztgetni lehet velük. mégis miből gondolják, hogy egy ilyen férfi őket választaná?

2020. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

Miért kell azon kiakadni, ha egy 30-as férfi felszed egy fiatal csajt? Ez nem valamiféle kényszer a lány részéről sem. Összejöttek és kész, nincs több látnivaló.

A 30-as, 40-es nők miért nem toleránsak ebben?

2020. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%

Miért miért miért....


Ez itt elsősorban a külső adottságokra jellemző.


Mert egy 20-30 közötti nőnek fincsi frisseb szebb lehet a teste, friss szép a bőre. ---> ez msot azokra vonatkozik akik nincsenek elhízva.


40 felett is lehet jó teste egy nőnek és lehet szép de nem ugyanolyan.


Egy férfinél szintén...miért kell egy izmos jóképű sármos, mint egy elhízott vagy kopaszodó vagy löttyedt testű?

2020. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!