Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek belefér, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek belefér, ha 26 éves nőként szoktam animéket nézni?

Figyelt kérdés
Nem járok rendezvényekre és fanatikus se vagyok, de nagyon szeretek animéket nézni. Nem gondoljátok gyerekesnek?
2020. máj. 6. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
34 éves, diplomás, vállalkozó barátnőm a Madagaszkár pingvinjei sorozatot nézi.
2020. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

29 éves diplomás nőként Walt Disney és Barbie meséket is szeretem nézni. :)

Bocsi, nekem még volt gyerekkorom. :D

2020. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
88%

Mint férfi: én is szoktam nézni, 30 évesen. Nem gyakran, de megesik.


Ha gondolod, átjöhetsz este, megnézünk egy Shingeki No Kyojin részt. :D

2020. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Egy dolgot nem fogok megérteni az életben. Hogy lehet ilyen szart szeretni, mint az anime? 😄 Nézz bármi mást, de ne ezt a szart. 🙂
2020. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Hát azért az anime elég tág dolog. Vannak komoly drámai alkotások is. Azzal nincs gond. A gond csak a vinnyogós animékkel van :D
2020. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudtam, h ez korfüggő. Felnőtt nő vagy....azt lesel, amit szeretnél.
2020. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

23-24 éves korom között néztem meg a Naruto összest, most vagyok 25, szerinted? (Igen, egy évig tartott, mert nem nézem állandóan.) Inkább örülnék neki, hogy valaki végre nem a Való Világot meg hasonló szrokat néz.


Nekem a mozgókép az mozgókép, mindegy hogy film, sorozat, vagy anime, mindenhol lehet találni olyan dolgokat amik művészeti szintre emelik őket. Csak hogy a legegyértelműbbet említsem a Narutoból, bár spoileres, és kontextus nélkül lehet nem olyan hatásos: https://www.youtube.com/watch?v=-ik48KGvgyE&feature=youtu.be..


Órákon át tudnék még fanboyoskodni erről az animéről, de legyen elég annyi, hogy a karakterek és az ő motivációik sokkal mélyebben ki vannak dolgozva, mint mondjuk egy Marvel filmben, amit mégis imád mindenki. Pedig az képregényeken alapul, mégis olyan emberek szidják az animéket, akik közben felszopják a Marvelt, kicsit ironikus.

2020. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
26f vagyok, szerintem nem gond, sot! Esetleg tudnal par jot ajanlani? :)
2020. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Szard le, 24 éves vagyok, tűkön ülve várom, hogy folytatódjon a Bleach (18 évesen néztem utoljára) és sírva röhögtem pár hónapja az Agretsukon.


Az anime nem gyerekes szerintem, de én nézek régi cartoon network meg egyéb rajzfilmeket is (főleg azokat nézem újra, amiket mémelnek), szóval nekem már mindegy. :D

2020. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lassan 40 eves az anyám de még mindig szereti és nézi is a Disney hercegnőt filmeket pl jég varázs arany haj 😂😅😅😂

Őszintén nagyon sok ember néz felnőtt korára meséket! Vannak egyébként igényes és igénytelen mesék/animék pl nagyon sok anime felnőtt korosztályt céloz meg vagy pedig ezt a 15-25 eves korosztály de

Nem baj!

Amugy szinte nincs olyan 30 alatti aki ne tudna mi azaz anime es olyan sem igazán van aki ne nézett volna és nem szeretett egyet

Pl death note berserk overlord naruto one piece bleach Stein gate

Es pl van egy csomó ami egy komolyabb témát boncol fel amit a gyerek fej megsem ért! Pl Stein gate, death note, id invaded, a naruto abból is az utolsó fejezétek pain/nagato madara-obito, berserk

2020. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!