Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belefér a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér a barátság extráknál a féltékenység? 21/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már másfél éve nagyon jóban vagyok, 1 évig működött tökéletesen a baratsagunk, majd egy részeges csók elcsattanása után belekezdtunk egy barátság extrakkal dologba. A helyzet az hogy mostanában eléggé furán viselkedik, alig akar találkozni, esténként eltunik 3-4orakra minden social média oldalról, majd hajnalban újra fent van (tőle ez szokatlan mert minden nap reggel korán kel és őt ismerve max 11ig van fent). Úgy érzem van valaki más is a dologban. Belefer egy ilyen barátság extrakkal kapcsolatnal hogy rakerdezzek, kis féltékenység legyen bennem? Vagy tulajdonképpen semmi közöm hozzá, ez erről szól, hogy bármikor bárki kozbejohet? (csak gondoltam a saját higieniam miatt is fontos lenne, az érzelmeket hagyjuk)
2020. jan. 16. 03:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmi közöd. Egy luk vagy amibe időnként ürít. Ha többet akarnátok, több lett volna már. Ha használtok óvszert, akkor a higiéniád miatt se aggódj.
2020. jan. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amint említettem, ez nem csak erről szól. Barátok vagyunk, de extrák is vannak. Nem csak dugópajtások.
2020. jan. 16. 03:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Social media oldal? Erről nem túl régen értesültem - mit is jelent pontosan ez a fogalom?
2020. jan. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Tulajdonképpen semmi közöd hozzá, de világos, hogy többet érzel. Én ilyen helyzetben annyit kértem a másiktól, hogy ha mással alakul valami, akkor kezeljük ami köztünk van, aztán max ha nem jön össze folytatjuk, mert nem tisztességes azzal szemben a dolog, akivel kapcsolat alakulna. Így elég hamar fény derült mindig az ilyesmire, mert ezt a megállapodást mindketten komolyan vettük.
2020. jan. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ideje lenne átbeszélnetek a dolgot. Mondd el neki őszintén, hogy kicsit te már többet érzel iránta. Jobb megbeszélni a dolgokat, mint feleslegesen szenvedni.
2020. jan. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy ő milyen extrákat választott, és te milyeneket. A fentiek szerint te szeretnéd a "féltékenység" nevű extrát is, de az feláras. Annak az az ára, hogy a másik fél adja fel a szabadságát, szeresse ha ellenőrzik a magánéletét, stb.

Beszéljétek meg h9gy ezt az extrát mindketten akarjátok-e

2020. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele kapcsolatban, nem kérheted számon, ez van.

Nem viselkedik furán, nem ígért semmit. A fura te vagy. Te lesegeted, holott nem tartozik neked elszámolással.

2020. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ő esetében lehetséges, hogy ez inkább csak extrák, mint barátság. Kérdezd meg tőle nyugodtan, ha ez nyomja a lelked, maximum hárít, vagy felháborodik, de akkor látod hányadán álltok. Nem is biztos, hogy csajjal van olyankor. Lehet nem ártana neked is keresned valaki mást.
2020. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok barátok, csak dugtok néha. Ne ringasd magad ebbe az álomba. Ha ennél többet akarsz, ne csak kúrni járj össze valakivel.
2020. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!