Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még működhet a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha én kicsit később fekszek le, mint a párom és később kelek, attól még működhet?

Én este 11 körül általában vagy fél 11kor, a barátom fél 10kor.

Reggel ő 7kor kel, én 8kor.

Ha valamelyikünk alkalmazkodik a másikhoz, akkor működhet?

Ha együtt vagyunk, valamelyikünk mindig igazodik. Nem lakunk együtt.

Bár az is igaz, hogy én például máshogy érzékelem ezt vele. Egyedül nem feküdnék le korán de mellette nem "megerőltető", vele szívesebben kelek hamar mint egyedül de volt rá példa, hogy hagyott aludni de felkeltem vele.

Neki meg néha leköti a figyelmét amit együtt csinálunk, például filmnézés, és így kevésbé van aludhatnékja.

Miután meg lefekszünk aludni, én felébredek mikor felkel, kimegy wc-re vagy valamiért. Csendesen megy, nem kelt fel, mégis, de ez nem zavar mert visszaalszok.


Szóval működhet a kapcsolatunk ha alkalmazkodunk egymáshoz vagy ez nem megoldható?


2020. máj. 6. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne probléma, ha csak az alvásról van szó?
2020. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok embernél ez így működik. Nem sziámi ikrek vagytok, hogy együtt kell a reggeli pipire menni.
2020. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se értem ebben mi a probléma.

Egyik exem hajnali 3-ig volt fent, én kb 11-ig. Na az azért már komolyabb gond volt.

2020. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, főleg hogy az évek során ez valószínűleg változni fog. Én mindig is későn fekvő és későn kelő voltam. A későn felvés még mindig megvan, de míg 10 éve még simán aludtam 10-11-ig, vagy akár délig is hétvégén, most 7-8, legkésőbb 9 körül már kidob az ágy. Párom régen ugyan így későn feküdt, későn kelt, de ahogy öregszik, egyre kevesebb alvásra van szüksége. Amikor megismerkedtünk, még alig bírtam hétköznap reggel kiverni az ágyból, most már hajnalban fent van magától.
2020. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!