Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy utólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy utólag megbántad, hogy kosarat adtál? Milyen a kapcsolatod most vele?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. Azóta megnősült és 2 gyereke van már. Nem nagyon van vele kapcsolatom, Facebookon ismerősök vagyunk, így látom a posztjait, de beszélni nem szoktunk egymással.
2020. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Semmilyen kapcsolatunk nincs.

2020. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, még 10 éve odajött hozzám az utcán, (előtte is már találkoztunk egyszer-kétszer), és finoman lekoptattam, mert nem tetszett. Kb 4 éve láttam újra és elkezdett motoszkálni bennem valami. Végül egyre többet jártunk ugyanazokra a rendezvényekre és egyre inkább vonzódtam hozzá. Már több mint fél éve együtt vagyunk szerencsére.
2020. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem úgy fogalmaznék, hogy megbántam. Nagyon nagyon jó ember aki maximális energiát tud fektetni egy kapcsolatba. Biztos nagyon jó pár lett volna de soha nem tudtam beleszeretni. Pedig rengeteget lelkiztünk, gondoltunk egyet és beültünk a kocsiba, bejártuk az országot csak úgy spontán és mindig tudtunk miről beszélni. De az érzelmek nem voltak meg a részemről hónapok után sem, így elengedtük egymást.

Tudom, hogy nagyon jó lett volna vele kapcsolatban, tipikusan olyan pasi aki a csillagokat is lehozza. Nyilván emiatt egy kicsit "megbántam" de tudom, hogy nem lett volna boldog a kapcsolat mert nem tudok olyannal együtt lenni akibe nem vagyok szerelmes.

Jóban vagyunk egyébként a mai napig. Ami tök érdekes, hogy miután lezártuk a dolgot rá pár hónappal mind a ketten megtaláltuk a nagy Ő-t akivel a mai napig együtt vagyunk. Abszolút semmi érzelem vagy vonzalom nincs már közöttünk, néha megiszunk egy kávét, évente egyszer-kétszer dolgozunk meg segítünk egymásnak de ennyi.

2020. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Meg volt rá akkor az okom most sem tennék máshogyan! "az életben amit adsz azt is kapod vissza" egyébként nem beszélünk. 40f
2020. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mást választottam helyette, aki közelebb lakott hozzám. Azóta a másik pasival szakítottunk, mert átvert, és most megint egyedül vagyok. Akit kikosaraztam, az most együtt él valakivel, velem nem beszél. Bár külföldön élnek a csajjal, ő költözött hozzá, hát én pont ettől féltem, hogy nem fogom tudni feladni az itteni életemet, szóval jó kérdés, hogy mi lett volna, ha...
2020. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint a csaj költözött ki külföldre a pasihoz, akit én kikosaraztam, mert én nem külföldön lakom.
2020. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
volt. semmilyen.
2020. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!