Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem egész életemben keresnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egész életemben keresnem kell az igazit és a boldogságot?

Figyelt kérdés
Unom hogy már mások is megjegyezték már nekem miért nincs párom. Ahogy öregszem, ez egyre gázabb lesz. Tehát egy 30 évesnek gázabb szinglinek lenni, mint egy 20 évesnek. Írnak is rám mindig, de sokszor vagy olyan idióták akik mindenféle nőre ráírnak, mindenkit bekövetnek, és lájkolnak, vagy pedig olyanok írnak akiknek barátnőjük van. Egyiknek se írok vissza, mert tudom, hogy valójában nem én érdeklem őket, hanem csak mindenkinél bepróbálkoznak hátha valaki összejön. Másnak már szenvednie se kell az életben, mert már házasok, és gyerekeik is vannak.
2020. máj. 8. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Elárulok egy titkot, hercegnő: Mindenkinek keresni kell.

Szóval, neked is, akinél próbálkoznak, de senki sem elég jó és még tenni sem akarsz érte. Ébresztő, csipkerózsika. Nem fog ott teremni a szőke herceg fehér lovon.

2020. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak nem mindegy hogy valaki huszonévesen már talált valakit, vagy még mindig keresnie kell 31 évesen is.
2020. máj. 8. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha eltaszítasz magadtól mindenkit, aki ismerkedni szeretne, akkor úgy nehéz lesz. Itt is lehet ismerkedni. De gondolom neked ez se opció.
2020. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
#2: Persze, hogy nem. Csak, a többség tett is valamit, hogy huszonévesen találjon társat. 31 évesen meg még nem vagy öreg, szóval simán találhatsz bárkit. Már, ha leesik, hogy ezért tenned is kell.
2020. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Honnan tudod, hogy már nem lehetett volna meg réges - régen?


Pl.: Az a kedves férfi, aki segített eligazodni a plázában...ja, ő csak egy csóró őr.

Vagy az a jőképű srác a teremből...ja, ő csak 175 cent.

Vagy a Béla, a HR-ről...ja, de ő kinek kell, mikor a főnök sokkal jobb pasi, meg Porsche 911-el jár, tök szexyke.

2020. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alessandro10 ***** válasza:
50%
Nem tudni miért nem talál párt. A családi minták, az ismerősök esetei, külső - belső problémák, esetleg korábbi csalódások is nehezíthetik a helyzetet. Az biztos, hogy nyomásra senki ne menjen bele kapcsolatba! Kérdező! Hidd el, Te is fogsz találni társat, talán akkor amikor nem is gondolnád. Nem kell rágörcsölni, érezni fogod amikor megérkezik. Ha már kellő önismerettel rendelkezel, tudod milyen életet szeretnél, jönni fog a szerelem is. Sok sikert!
2020. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alessandro10 ***** válasza:
67%
#9. Te biztosra tudod? A pár mondata alapján aztán igazán lehet ítélkezni fölötte. Nem tudjuk mi van a háttérben, sajnos a nagyobb baj az, hogy Ő sem tudja. Ezért kérdez. Aki tisztában van magával, annál ez fel sem merül.
2020. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

#10: Nem ítélkezés, hanem következtetés. És de, pár mondat után is lehetséges. Logika és emberismeret kell hozzá. A kérdező a kérdésében elég szépen körülírta, hogy ő milyen, milyennek látja az esélyeit és mit tesz a dologba.

Ha én azt írnám, hogy egész nap döglök az ágyban, a tanárok meg mit képzelnek magukról, hogy a házim miatt nyaggatnak, akkor azért összeraknád te is, hogy nem sokat teszek a tanulásért, csak lustálkodom.

2020. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

31 évesen tényleg jó lenne egy stabil kapcsolatban élni. Ilyenkor már szülni szokás (most, hogy így kitolódott). Ha szeretnél gyereket, sok évet ne várj, mert fizikailag csak nehezebb lesz.

Sokan járnak úgy, mint te, mindenféle okból kifolyólag. Mindenesetre nincs értelme leállni és keseregni; nyitott szemekkel kell járni. Előbb-utóbb megtalálod a hozzád illőt.

2020. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alessandro10 ***** válasza:
29%

Lehet annyira kevés az önbizalma, félénk, vagy ki tudja. Pár sorból is lehet olvasni, viszont én úgy érzem, vannak fontos dolgok amiket kihagyott a kérdésével kapcsolatban. Egyetértek Veled, igazad lehet, csak én úgy vagyok vele mint a chokito-val. "Ne ítélj elsőre "!

Ettől függetlenül aláírom az érvelésed.

2020. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!