Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha korábban éretlen voltam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek azt kamuztam, hogy kapcsolatot szeretnék, de valójában szexkapcsolatot akartam, amire időközben ő is rájött, de úgy volt vele, hogy több, mint a semmi így maradt és 2 évig összejártunk. Megbántottam őt és teljesen kizárt az életéből, de nem gondoltam, hogy ez ennyire megvisel. Szép volt, kedves, okos, nagyon jó volt az ágyban. Most gondoltam bele, hogy lehet nem fogok még egyszer ilyen lànyt találni. Mellette válogattam a csajok közül, azt hittem jön majd egy nála jobb is. De ebben a helyzetben megriadtam, hogy őt elvesztettem. Hogy kérjek bicsánatot, ha nem tudom elérni sehol?
2020. máj. 10. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tartsd tiszteletben hogy ő nem akar tőled semmit, add meg neki az esélyt hogy boldog legyen, te meg lépj tovább. Ha 2 évig nem jöttél rá, hogy ő kell miközben szexeltél vele, a helyében én se hinném el hogy most hirtelen minden megváltozott. Nem találtál jobbat, pedig kerestél közben, ez nagyon bántó, szóval mivem most nincs jobb akkor kellessz.
2020. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy késő bánat. Szerintem hagyd, hagy találjon olyan embert, akivel nemcsak dughat. A jelek szerint nem akar már tőled semmit. Felejtsd el.
2020. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem amarom elfelejteni, helyre akarom hozni a hibámat.
2020. máj. 10. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, igy jarnak a hozzad hasonlok. Nem fog visszamenni hozzad, nyilvan tisztaban van vele, hogy csak azert puncsolnal, mert nem sikerult jobbat talalnod. Egyszer szerencsed volt vele, elrontottad, most mar erd be a rosszabbal, ha egyaltalan talalsz meg valakit.
2020. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Nem amarom elfelejteni, helyre akarom hozni a hibámat." MELYIKET???? (Elször ezt kellene eldöntened!)
2020. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked az a bajod, hogy kizárt az életébōl és nem hagyja, hogy tovább játszadozz vele.. Most is játszanád neki a szépet s elōadnád, hogy “te megváltoztál”...


“Korábban éretlen voltam”


Na ja, most meg már más vagy.. ez nevetséges..


Igen, éretlen vagy, és ez nem is fog változni egyik napról a másikra, senki sem veszi be, hogy te ezt annyira sajnálod, hogy most rögtön más ember lettél.

A bocsánatkérésed meg le van szarva, attól még nem leszel jobb, mert odahánysz neki egy bocsánatot, s azt hiszed ezt is benyalja. Eleget hitegetted ōt eddig, miért kellene ezt is elhiggye?

2020. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!