Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy nem vagyok-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy nem vagyok-e még éretlen egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen gondolkozol, akkor éretlen vagy!
2020. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem csak filózok rajta, hanem úgy állok hozzá, ami sokak szerint hülyeség.

Szerintem a nőknek meg kell felelni és akkor talán szóba állnak velem.

2020. febr. 28. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem a nőknek meg kell felelni és akkor talán szóba állnak velem."


Ha felkelted az érdeklődésük úgy igazán, akkor majd ők akarnak megfelelni neked.


Így megy ez, kérem szépen. Én voltam együtt együtt egy elég talpra esett nővel, de amikor nála voltam, azt sem hagyta, hogy elmosogassak, ragaszkodott hozzá, hogy majd ő megcsinál mindent.

2020. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem pont hogy azért vagy érett (sőt, túlérett) hogy ezen elgondolkodtál.29f
2020. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Ha felkelted az érdeklődésük"

Én attól félek, mert abból baj lesz.

" akkor majd ők akarnak megfelelni neked"

Miért akarna megfeleni nekem?

2020. febr. 28. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ki kell próbálni, aztán meglátod, hogy megy-e vagy sem.
2020. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálnám, de ha megtetszik valaki, és azt gondolom, hogy oda megyek hozzá, valami ösztön azt mondja nekem, hogy "Ne menj oda hozzá! Nincs értelme! Nem tetszenél neki." Ez egy fél másoperc alatt lejátszódik a fejemben. Nem tudom miért van ez.
2020. febr. 28. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Rossz a szemleleted. Nem erdemes valakihez odalepni. A gyavak batorsaga. Mit veszthetek?

A filozas ezen, az egesz valosagtol elrugaszkodott. Jo kulsovel is elkergetned a boldogsag eselyet. Csinald, elj, es ha ingerszegeny az eleted, nincs mas, mint a tarskereso. Ott tudod, kinek tetszel te is. Ha nem, meg irhatsz, de nem biztos, hogy van ertelme.

Lajkolni es ha kolcsonos, chatelni. Aztan szemelyes iranyba terelni a dolgokat. Es meg szo nincs komoly kapcsolatrol. Ahhoz ket passzolo ember kell, es az igeny a kozos eletre. Kezdd el az alapoknal.

De odaallni szoveggel nok ele erosen remenytelen.

2020. febr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!