Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire beteges, ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges, ha arra vágyom legjobban, hogy esténként legyen kinek a karjaiban álomba sírnom magam?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért sírnál... ?
2020. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Addig nem, hogy elaludnál mondjuk a barátnőm vagy pasid karajaiba, viszont miért a akarnál sírni?
2020. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Barátnő, mert én vagyok a pasi.
2020. máj. 10. 22:43
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, csak rengeteged a fájdalom bennem.
2020. máj. 10. 22:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ez így nincs rendben?
2020. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy, hogy beteges-e vagy sem, mert nem fog teljesülni. Nem kell senkinek egy lelki roncs. Szedd össze magad, találj egy szerető társat és aztán ha valami miatt jogosan szomorú vagy, lesz kihez fordulnod.
2020. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
Szóval kibeb_szottul az.
2020. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#6


Sőt, tanuljon meg repülni is, ezt tanácsolni ugyanolyan könnyű, ha "fent" vagyunk: Hé, kérdező, tanulj meg repülni!


#Demostkomolyan


Mit tudsz tenni? Semmit. Elmúlik majd ez az érzés is, mint minden más az életben. A végén úgysem marad semmi, a halálba mindenki egyedül indul, akkor már amúgy sem fog számítani milyen szar volt az előtte lévő X év. Előtte - vagyis most - még szar. De gondold el, egyszer csak elmúlik. Még az életfogytig tartó büntetés sem tart örökké, max 40 évig még :)

2020. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de ha pasi vagy szedd össze magad és ne arra vágyakozz, hogy egy csaj karjaiba bőgjél mint egy homár
2020. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit a másiktól.
2020. máj. 10. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!