Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon meghízott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízott a barátnőm és vegyesek a reakcióim. Más is van hasonlóan?

Figyelt kérdés

A barátnőm több, mint 20 kilót hízott, mióta együtt vagyunk. Kíváncsi vagyok, más is van-e ilyen helyzetben, és ti hogy reagáltok.


Furcsa, mert bizonyos érelemben nem tetszik a változás, de bizonyos értelemben meg igen. Azt sajnálom, hogy már nem olyan karcsú mint korábban, csinosabb volt, jobban álltak a ruhák neki, és az arca is kicsit szebb volt vékonyan. De szexuálisan meg pont hogy jobban bejön most, fenékre-combra-mellre hízott és még izgatóbb lett, hogy ilyen "puha".


Másnak is volt ilyen vegyes benyomása hasonló helyzetben?


22/F



2020. máj. 11. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valaki megírta.

Jobb volt mások előtt amikor sovány volt, de téged azért izgat így is.

2020. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amikor engem megismert a párom, eleve duci voltam, aztán híztam a kapcsolatunk alatt még 10 kilót, majd leadtam 30-at. Kövéren és vékonyan is ugyanúgy tetszek neki, a szex is mindig rendben volt. Szerintem egy normális párkapcsolat így működik. :D
2020. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!