Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek csúnya a párjuk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek csúnya a párjuk, és meglátnátok az ideálotokat, tehát számotokra külsôleg nagyon tetszô embert, és kiderülne, hogy lenne is esélyetek nála. Elhagynátok a jelenlegi, külsôleg csúnya párotokat?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor a lehetô legôszintébben válaszoljatok

2020. máj. 13. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Nem hagynám el, mivel hiába csúnya a párom külsôleg, nagyon szeretem.
Elhagynám, mivel egyszer adódik ilyen lehetôség.
Elgondolkoznék rajta, de végül maradnék a régivel
Titokban ismerkednék az álmaim nôjével/pasijával és ha kiderülne, hogy a belsô értékei is jók, elhagynám érte a párom
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan, hogy kerultem ossze egy csunya emberrel?!

Ha pocsek, nem a parom. Ha az, akkor nem latom csunyanak, es olyasmiket erzek iranta, hogy nem lehet egy kis szepseggel felulirni.

Amugy bele lehet masba szeretni, szakitani is, de nem ilyen alapon.

2020. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Azért, mert szeretünk valakit, attól még nem vakulunk bele a szerelembe és látjuk, hogy ki csúnya és ki szép. A kérdést azért tettem fel, mert arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire felszínesek az emberek
2020. máj. 13. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez nem így van. Akibe beleszeretek, az nem csúnya. Nem tudok objektíven nézni embereket.
2020. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Amikor beleszerettem a páromba nem volt azbideálom, de szépnek sem tartottam. Viszont eljött az idő amikor beleszerettem és minden hibáját vonzónak találtam. Azóta már jó sok év eltelt, rég túl vagyok a lila ködön, de még mindig vonzó a számomra. Szexinek tartom, és szerintem jobban néz ki, mint mikor megismertem.


A kérdésre pedig: nem mennék félre és el sem gondolkodnék rajta. Nincs semmi bajom a párommal mostanra ő lett az ideálom, hozzá mérek mindenki mást. És eddig mindenki alul maradt.

2020. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem jön össze számára csúnya emberrel. Vonzalom nélkül ismerkedni se kezdesz valakivel basszus nem hogy beleugrani egy kapcsolatba... Ha valakivel összejövök akkor baromi vonzónak találom. Akkor is ha mondjuk nem egy brazil fehérneműmodell objektíven nézve. Ha már megvan a szerelem is akkor észre se veszem, hogy melyik pasi hogy néz ki, teljesen hidegen hagynak.
2020. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem jövök össze olyannal, akit nem tartol vonzónak

2. Ha véget vetek egy kapcsolatnak, azt általában azért szoktam, mert az illetővel van bajom minden más külső tényezőtől függetlenül. Ha valakivel összejövök, okkal teszem és addig maradok vele, amíg személyesen vele meg vagyok elégedve.

3.Eleve nagyon nehezen leszek szerelmes (és bizony a külső nem elég ahhoz sem, hogy valakiért egy lépést is tegyek), ha emellett párom is van, alapból úgy állok a másik nemhez, mint a sajátomhoz: nem érdekel.

2020. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!