Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőkkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőkkel kapcsolatban terjedt el az egész világon az, hogy a pénzre mennek, ha ennek semmi valóságalapja nincs?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ezt hogy magyarázzák ki.
2020. máj. 13. 20:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
Mutass nekem egy gazdag férfit bombanő nélkül!
2020. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Éppenséggel van kivétel, de az igaz, hogy a gazdag férfiaknak általában nagyon szép feleségük van.
2020. máj. 13. 20:28
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Mert van valóságalapja. Vannak nők, akik valóban a pénzre mennek. Csak nem lehet általánosítani és rahúzni ezt mindenkire.
2020. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%

Mert félreértik. Sikeres emberekben megvannak azok a tulajdonságok, amit keresnek: céltudatos, önálló, magával ragadó, lehet őt követni, képes megvédeni, mer lépni, stb. Általában ezek a tulajdonságok az üzleti életben is előre viszik, így meggazdagszik.

Végeredményben sokan csak annyit látnak ebből, hogy gazdag csávó jó nővel, pedig sokkal több van mögötte.


Ugyanakkor léteznek golddiggerek. Ezt nem akarom tagadni.


F

2020. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

"Csak nem lehet általánosítani és rahúzni ezt mindenkire."


Igen. Mondjuk azokra nem, akik nem ütik meg azt a szintet, hogy gazdag pasijuk legyen...

2020. máj. 13. 20:34
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem soha nem azt állítják ennél a témánál a nők (legalábbis én még nem láttam), hogy nincs egyetlen nő sem a világon, aki a pénzre megy, hanem azt, hogy ez nem igaz MINDEN nőre. Nyilván vannak luxusfeleségek, sugarbabyk és hasonló prostituáltak, de az hülyeség, hogy minden nő ilyen.
2020. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
2%

(Majdnem) minden nőnek megvan az ára.


[link]


30-ból 2 nőt nem sikerült lefizetni csak. Az 6,6 százalék. Nagyon rossz arány ez hölgyeim.

2020. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%

Ez előtt 50-80 évvel igen csak nehéz lett volna férfiként a pénzre menni amikor a nők nem is dolgoztak, karriert pláne nem tudtak építeni. Mivel a nők nem dolgozhattak, vagy sokkal kevesebbet kerestek nyilván kellett a pénzre menni.

De ez manapság már abszolút nem igaz. Ma már csak arra fogják rá, hogy a pénzre mennek a nők, hogy nem szeretnének összejönni egy csóró lúzerrel amikor ők karriert építettek és dupla annyit keresnek. Ahogy előttem is írták vannak aranyásók, vannak prostik. De férfiaknál is ugyan így van ez. Régen nagyon nehéz lett volna nem a pénzre menni, senki nem szeretett volna éhen halni vagy gyerek nélkül maradni. Férfiként nem lehetett gold diggerkedni, nem volt olyan keresete a nőknek.

Mire ez a 100 éves sztereotípia kikopik az még jó sok idő. Addig meg úgy is leszek akik anyagiasságnak tartják, hogy nem jövünk össze olyannal aki már tanulni is lusta volt nem hogy dolgozni és nekünk kéne jóformán eltartani.

2020. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#7


Igazából pont az a kérdésem súlypontja, hogy miért pont a nők? Pénzéhes emberek mindkét nemnél vannak. De inkább a nőkkel szemben terjedt el az, hogy pénzért kaphatók. Nem csak a prostik, hanem az átlag nő is imádja a pénzt. Ezzel szemben a férfiakkal kapcsolatban nincs ilyen nézet globálisan.


Egy nő sem mondja azt a másiknak, hogy "Na, a Dezsővel vigyázz, mert az a pénzre megy. Ahhoz, hogy Dezsőt megkapd nem elég jól kinézned, hanem gazdagnak kell lenned". A selyemfiúk aránya elenyészően kevés a társadalomban.

2020. máj. 13. 20:48
 10/45 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már tudom, hogy a lakótelepen miért csak egyedülálló fiatalok és nyugdíjasok vannak. Sehol egy család vagy házaspár. Várjunk csak...
2020. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!