Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőkkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőkkel kapcsolatban terjedt el az egész világon az, hogy a pénzre mennek, ha ennek semmi valóságalapja nincs?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ezt hogy magyarázzák ki.
2020. máj. 13. 20:25
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

III.Edricus Anxious


Nincs baj az üzlettel, de undorító, amikor a média lehoz valamilyen híres csajt, hogy mit csinált a "szerelmével". Miért nem lehet nyítan kijelenteni, hogy ez az egész üzleti alapon megy?


(amúgy jó, a nicked. Mint valami középkori király! )

2020. máj. 13. 22:06
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

32.


Mert sértené a társadalmi megegyezésen alapuló hazugságok egyikét. De egy csomó ilyen van. Ne ragadjuk ki ezt az egyet, elég sok hasonló van, van amelyik a férfiak, van amelyik a nők, van amelyik az idősek, van amelyik a fiatalok, van amelyik a cigányok érdekeit szolgálja. Teljes igazságot nem lehet mutatni, mert akkor kiderülne, hogy a világ az ami. Minden a pénzről, üzletről, alkukról, trükkökről stb. szól - SAJNOS. És csak a cicomázzák az ürüléket, de attól még az marad ami.

2020. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 23-as válaszoló, aki az evolúciós vonalról írt.

Eszembe jutott még valami ezzel kapcsolatban, ami viszont az ősidőktől kezdve a mai napig igaz: a nőknek sokkal nagyobb befektetést kell tenniük és sokkal nagyobb kockázatot kell vállalniuk amikor gyerekvállalásra kerül a sor. Ebben a helyzetben sokszor csak a férfi erőforrásain múlt/múlik a túlélés.



Egyébként meg teljesen butaság ezen vitatkozni. Ki választaná a csúnya embert a szép helyett? A beteget az egészséges helyett? A butát az okos helyett? Stb, stb. Nyilvánvalóan minden emberben (legyen az férfi vagy nő) a pozitív és negatív tulajdonságok bizonyos keveréke van meg, egyiket lehet kompenzálni valamilyen szinten a másikkal. De a napnál is világosabb szerintem, hogy mindenki a számára lehető legelőnyösebb kombinációt keresi.


Szerintem közelebb vagyunk a barlanghoz, mint azt elsőre gondolnánk.

2020. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

@III.Edricus Anxious: szóval szerinted egy sikeres, jól kinéző pasit nem is lehet szeretni, csak a pénzéért vele lenni?

ROhadt irigyek és rosszindulatúak vagytok. Valszeg ezt a szánalmas megkeseredettségetek váltja ki.

Amúgy meg nem tudom, melyik híres csajokra gondolsz, de hidd el, önmaguk is több pénzt keresnek jóval, mint te.

2020. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Mert a nők olyan tulajdonságokat kedvelnek a férfiakban, amikkel általában jól meg is lehet élni.


Bennem megvannak azok a dolgok, amiket egy férfiben is fontosnak tartok és hopp, jól keresek. Mintha a mellékhatása lenne, vagy nem tudom.

2020. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

34.


Én nem mondtam ilyet, a 32. válasz csak arra reagált, hogy "miért nem nevezik annak ami", erre írtam, hogy a társadalom nagyon álszent tud lenni rengeteg dologban, így ebben is. Honnan költötted hozzá a többit? Csak azért, mert alapvetően utálsz, mint a többiek, akkor már bele lehet költeni ilyeneket? Nem. A kérdezővel vitatkozz, az ő hülyesége ez, nem az enyém, ezzel kérlek hagyj békén.


De ettől függetlenül biztos van olyan is aki enélkül is szereti - bár nem tudjuk ellenőrizni - és olyan is aki a pénzért van együtt valakivel. Főleg amikor ilyen egymillió éves gazdag trotty bácsival vannak "szerelemből" ezt picit nehéz elhinni, nem reális, nem hiteles.


De alapból a gazdagok többsége nem érti meg, milyen amikor valaki nem az. Egészen más az amikor túl kell élni és más az amikor csak azon megy a rinya, hogy "jajj, vajon bejön-e megint egymillió ebből az üzletből tisztán".

2020. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Az ilyen nőknek idéznék egy bölcs embertől:


Celeb lett az összes TikTokon meg Instagramon

Annyi jelző ugrott be rólad, de inkább vissza tartom

Fele annyi tartás lenne végre mint amennyi lájk a képen

De bzdmeg, ez is influencer? Na most van végem

Nem az a baj hogy élsz, hanem hogy betolsz mindent fszt a szádba

Ágyból ágyba, "egyszer élünk, minek hűség, úgyse látja"

Úgy imádom bzdmeg, hogy mindegyik fel tud háborodni

Az bzdmeg megy, de az ész gazdája nem tudod ki

Kell a verda, kell a táska, kell az étterem, de drága

Nem érsz annyit amennyinek tűnsz, ez így kva drága

Melyik állat csinált ennyire elbszott Rihannákat?

Azt vágod amúgy, hogy elhasználtam rád az összes viagrámat?

Szuker bébi, látom elfogyott a pakkod

Hárpiává változik minden királylány, hogyha kattog

Tisztelet a kivételnek, ebből is lesz félreértés

De csak aki magára veszi annak lehet ez is sértés

2020. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Sunshinedoll ***** válasza:
A társadalom alakította ki önmagát úgy, és nyomta évszázadokon keresztül az emberek fülébe, hogy a férj/férfi dolga a biztos háttér biztosítása, a családról való gondoskodás, a pénzügyi biztonság megteremtése. Nyilván ma már ez nincs így, most meg hirtelen ne várjuk azt, hogy pár évtized elteltével egy olyan nő se legyen, aki ilyen tradicionális elveket vall :D
2020. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
51%
#38: Na jó, de a biztos hátteret 10-ből 9 férfi biztosítani tudja, legalábbis állítom az itt fórumozó férfiak többségének is van munkája és tető a feje fölött. Az a baj, hogy míg 20 éve ez elég volt, ma már nem.
2020. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerinted az itt dolgozó férfiak 90%-a egymagában el tud tartani két felnőtt embert plánesőt egy családot?
2020. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!