Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá egy pasinal, hogy van-e párja, ha nem szeretném,hogy átlátszó legyen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Miért baj, ha átlátszó? Simán kérdezz rá!


"Szia Béla, van pasid?"

2020. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy hosszabb beszélgetésből vele a konkrét kérdés feltétele nélkül is kiderülhetne.
2020. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj, sokan kertelnek és direkt nem akarják kimondani, hogy van párom, sőt le is tagadhatja. Szerintem alapból kérdezz rá a barátnőd hol dolgozik/ tanul.
2020. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen mindegy, hogy hogyan kérdezed meg, ha előtte beszélgettek tök általános dolgokról a vége akkor is ugyanaz lesz.


Hacsak nem retardált akkor érteni fogja.


Nincs ebben semmi probléma.

2020. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hozz szóba valami programot/éttermet stb ami neked tetszett hogy vigye el oda a barátnőjét mert milyen jó. Ha nincs bnője erre esélyesen elmondja
2020. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

amit 5 írt, az jó tipp.

Bár van olyan, aki direkt nem válaszol erre úgy, én az olyat már hagyom is, titokzatoskodjon az anyjával, szánalmas.

2020. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A pasi 35 éves, de nem látok gyűrűt az ujjan
2020. máj. 15. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez attól is függ, ki milyen típus. Van, aki nem szívesen beszél a magánéletéről, és nem köti mindenkinek az orrára, hogy van-e párja. Vagy olyan is lehet, akit kínosan érint, hogy x éve nincs senkije, ezért menekül az olyan kérdések, felvetések elől, ahol ez a téma szóba kerül. Az ilyen egy programajánlatra azt fogja mondani, hogy "jó", de a valóságban lehet, hogy nincs senkije, egyszerűen csak rövidre fogja zárni a dolgot. Aki meg közlékenyebb, az valószínűleg előbb-utóbb magától is rátér arra, hogy van-e valakije. Én még mindig azt mondom, hogy az egyenesség a legjobb, megmondod neki, hogy szeretnéd őt jobban megismerni, mert szimpatikus. Nem hinném, hogy egy értelmes, normális felnőtt férfi bármi olyat mondana vagy tenne erre, ami után neked kellene szégyellned magad, hogy ezt egyáltalán fel merted hozni. Az érzelmek normális módon való kifejezése sosem szégyen, aki pedig egy ilyen "vallomás" után megalázza a másikat, az csak önmagáról állítja ki a szegénységi bizonyítványt, és legalább rájössz, hogy nem kell vele foglalkoznod.
2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

"7/8 A kérdező kommentje:

A pasi 35 éves, de nem látok gyűrűt az ujjan"


És? Én majd 40 vagyok, nőtlen, jegyesem sincs. Mégis viselek arany karikagyűrűt.


Szűrőnek. Amelyik csaj így is szóba áll velem, az a végén a gumit is lenyeli.

2020. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha fent van közösségi oldalakon, abból általában kiderül. Nem feltétlenül a családi állapotból, de akár abból, hogy mit oszt meg.

Különben én megkérdezném, hogy mit csinált hétvégén. Hétvégente a legtöbb párkapcsolatban találkoznak a felek, és csinálnak közösen valamit, így ha van valakije, valószínűleg kiderül.

Jó, egyik sem 100%, de érdemes megpróbálni.

2020. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!