Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá egy pasinal, hogy van-e párja, ha nem szeretném,hogy átlátszó legyen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Férjem sem hordja a karika gyűrűt, és én sem. Erre is van egy egyszerű magyarázat. Van olyan munkahely, ahol nem lehet ékszert hordani. Mivel mi sokat dolgozunk, így nincs idő és alkalom sem hordani. Otthon meg minek? ... Ott a házi munka, és nem mosogatnék benne, se wct pucolni... És amúgy is, így kényelmes, gyűrű nélkül. Néha napján, mikor olyan helyre megyünk, akkor azért én felveszem. Viszont a férjem nem. Ő alapjáraton sem volt soha ez az ékszer hordó.

Meg is lepődnék ha rajta látnám és rákérdeznék, hogy hova viszed a drágaszágom te Zsákos Frodó??! 🤣


Egyébként egyszerű megtudni hogy van e valakije. Egy mondatba bele kell foglalni hogy a barátnőd..

2020. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%

A gyűrűből ne indulj ki.

Én már 60 felett vagyok, és sohasem viseltem, de sohasem volt egy év, mikor ne lett volna valakim.

Ha jól értem, nem ismeretlen. Engem egyszer úgy szedett fel egy nő, hogy a nem létező exére panaszkodott, erre úgy éreztem, hogy kicsit pátyolgatni kell a lelkét.

De hamar kiderült, hogy a testét méginkább.😂

De nem éreztem átverésnek.

2020. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!