Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan akinek 20/21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovemeharder kérdése:

Volt már olyan akinek 20/21 éves kora után lett az első párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez inkább a felnőtt párkapcsolatokba tartozik, de gondoltam ide is kiírom, hátha volt már valaki hasonló helyzetben :)

2020. máj. 16. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz nekem voltak hamarabb is ilyen 1-2 hetes próbálkozások,de az igazi első komoly kapcsolatom 19 éves korom után lett,vele le is feküdtem,akkor már betöltöttem a 20-at. 2,5 évig jártunk.
2020. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen. Nekem semmi nem volt előtte, még csók sem.
2020. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Idén leszek 22, még egyáltalán nem volt kapcsolatom. Remélem most már rám mosolyog a szerelem:)

21/L

2020. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, és még nem volt. Egyébként ismerek még jó pár embert, aki jelenleg az én cipőmben jár, vagy valaha járt (még idősebb korában lett először valakije). Biztos vagyunk így egy páran a világon, csak reklámozni nem szokás.
2020. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 21 éves koromig szűz voltam, de csak 26 évesen lett az első normális párkapcsolatom.
2020. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!