Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki szerető volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki szerető volt és elmesélné hogy hogyan vetett véget neki?

Figyelt kérdés

Nagyon belegabalyodtam egy haza férfiba és nem tudom otthagyni. Mitévő legyek ?

Kérlek csak akkor írj ha te is voltál ugyanebben a cipőben és normális tanácsot tudsz adni.

Akár privat üzenetben is!



2020. máj. 17. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Egy szép napon úgy döntöttem, hogy elég volt, nem alázom tovább magam (és látatlanban azt a másik nőt). Megírtam neki hogy vége. Nagyon szomorú volt, de elfogadta a döntésemet. Azt mondta, ő sosem fog engem keresni, ha meggondoltam magam, írjak. Azóta is felkeres kb fél évente, de nem gondoltam meg magam. Szerettem, nehéz volt elfelejteni. De már nem is gondolok rá. Minden kapcsolatot meg kell szakítani és a saját életedre koncentrálni.
2020. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még nem tudtam kilépni belőle. Még nem megy sajnos...
2020. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta tart köztetek?
2020. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon elegem lett az egész kapcsolatból, többet érdemlek, mint egy ekkora nagy semmit, irtó dühös voltam

többször próbáltam szakítani, de mindig visszasírta magát

a sokadik ilyen szakításos próbálkozásomnál végre eljött az a pont, hogy tompult annyit a ragaszkodásom, hogy nagyon nehezen, de figyelmen kívül hagyjam a pedálozását

előbb utóbb kész leszel arra, hogy kihajítsad

de próbálkozni kell, ha te se tudsz csakúgy elszakadni, mint én

gondolj bele minél többet, hogy mennyit ártott ő és ez az egész helyzet, nekem így sikerült

2020. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Voltam, vagyis voltunk egymásnak szeretői. Csak azért lett vége, mert buktam. Nem tudom hogy anélkül meddig tartott volna.
2020. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt. 20 év van köztünk. (Én 25 vagyok. ) Ami nyilván rengeteg, de minden szuperül működik köztünk. Többször is mondta, hogy o nem akar válni, de közben azt is mondta hogy ha netán koronás lenne, inkább nálam szeretne karanténba kerülni mert otthon unatkozik. Nincsenek jóban a feleségével, mégis hazamegy hozzá minden este...


Mind külsőre, mind belsőre ő az a férfi akit álmaimban megálmodtam. Ezért megy olyan nehezen.

2020. máj. 20. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, 1 év már nem kevés idő. Hogy érzed, vannak érzelmei feléd? Nincs esély a válásra? Bár gondolom neki 45 évesen már van gyerek, gyerekek, ház, hitel, sok közös szál... milyen gyakran tudtok találkozni, kommunikálni egymással? Ezekből le tudod szűrni, hogy ő mit vár ettől a kapcsolattól, kalandot vagy esetleg jövőt is. Ha nincs jövő akkor viszont ki kell szállnod amíg nem sérülsz jobban, fiatal vagy, most még simán tudsz új életet kezdeni nélküle is.
2020. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Van egy kisfia. 7 éves.

Van ház, most felújítanak éppen. Minden nap talalkozunk, általában 2 szer, plusz amit csak lehet, együtt csinálunk. Pl bevásárlás.

Többször is mondta hogy o nem akar válni, mégis nagyon boldogtalan otthon, de neki így jó, hogy én itt vagyok mindig, ha kellek:

Szeretnék kilépni de nem tudok mert mikor rászánnam magam akkor hirtelen mindig csinál valami olyat amitől rájövök hogy nekem szükségem van rá. Mert szeretem.

2020. máj. 21. 22:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden nap? Kétszer? Az érdekes lehet, fura, hogy otthon még nem tűnt fel, szeretői viszonyhoz képest ez sok találkozó, gyakorlatilag párkapcsolat. Ha szereted, és azt érzed hogy ő is, akkor nem fogsz tudni kilépni belőle. Ha rákérdezel és továbbra is azt mondja, hogy nem válik el, akkor viszont nem szeret téged, és akkor talán könnyebben elhiszed, hogy ennél többet érdemelsz!
2020. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ui: amúgy meg is fogalmaztad: "neki jó így hogy itt vagyok ha kellek"... ez tök jó, de mi van azzal ami neked kell? Egy igazi kapcsolat, egy társ akire lehet számítani, akivel boldog lehetsz, akivel van jövőd. Csak te tudod eldönteni, hogy ezt meddig bírod, kiszállni is csak akkor tudsz majd, amíg ilyen érzelmeid vannak nem fogsz szakítani.
2020. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!