Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki szerető volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki szerető volt és elmesélné hogy hogyan vetett véget neki?

Figyelt kérdés

Nagyon belegabalyodtam egy haza férfiba és nem tudom otthagyni. Mitévő legyek ?

Kérlek csak akkor írj ha te is voltál ugyanebben a cipőben és normális tanácsot tudsz adni.

Akár privat üzenetben is!



2020. máj. 17. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
De undorító egy fickó. Ez egy borzalmas csapda, egy teljesértékű kapcsolat nagyjából. Ilyen önző ember, nem szeret téged, különben azt akarná, hogy te is boldog legyél. Magához láncol, hogy kizárólag neki legyen jó, te konkrétan le vagy sz@rva. Akármilyen nehéz, muszály lépéseket tenned, hogy eltakarodjon oda, ahová való az ilyen mocsok. Nem tudnál esetleg elköltözni messzire tőle? El ne hidd a hazugságait és a szép gesztusokat! Mesterkélt az egész, amúgy is sz@r az ő élete, megértem, hogy te vagy a legértelmesebb dolog benne, de akkor se vagy fontos, csakis saját maga. Csak be van tojva, hogy abban a nyomorban kell élnie, amit a neje nyújt, azért nem enged el, biztos, hogy nem szeretetből. Nagyon sajnálom, tényleg. Sokkal jobbat érdemelsz ennél.
2020. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

#11

Nem érted az egészet. A csajnak mindegy hogy bánik vele ez a pasas. Ha minden este megrugdosná, lehet azt is eltűrné tőle. Valószínűleg senkivel nem élvezte annyira a csajszi annyira a szexet, mint ezzel a fickóval. Akár a rabszolgája is lenne apasinak, csak dugja meg minden este. Gyakorlatilag már most is kb rabszolgaként kezeli őt a pasas.

2020. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!