Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után miért "felejti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után miért "felejti el" sok nő a párja nevét?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értem, hogy sok nő a szülés után mindig és minden körülmények között "apának" szólítja a párját. Szerintem ez annyira visszataszító! Természetesen ezzel nem arra gondolok, hogy a gyerek előtt apának hívja...vidd oda apához, kérdezd meg apát...hanem pl azokra az esetekre amikor egy baráti összejövetelen a barátok előtt is apának szólítja...vagy boltban...vagy itt is olvastam olyan kérdést, hogy szülés után ki mikor bújt össze apával. Ez így kb olyan, mintha a saját apjára gondolna. Ez csak nekem ilyen visszataszító??Én is babát várok de mi megbeszéltük a férjemmel, hogy társaságban nem hívjuk egymást apának és anyának. Van nevünk, becenevünk...főleg idegenek előtt.

2020. máj. 17. 16:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én a testvéreimre is rászólok pl amikor úgy szólítják előttem a párjaikat. Én simán mondom nekik, hogy nekem ő nem az apám szóval nekem ne mondja azt, hogy apa. Azóta meg főleg kiborít, hogy apukám 5 hónapja elhunyt. Elhiszem, hogy sokan megszokják ezt, de gondolni kéne rá, hogy ez esetleg valaki másnak visszataszító és zavaró.
2020. máj. 17. 18:34
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyerekünk is a keresztnevén kezdte szólítani az apját és később néha engem is, így mi tudatosan apáztunk, anyáztunk előtte. Baráti társaságban, ha a gyerek nem volt ott, akkor természetesen nem. Nekem az volt nagyon fura, hogy a gyerekünk keresztnevén szólítja az apját, mert én is mindig úgy szólítottam. Minket ez zavart, nagyon szeretjük az édes kis apa/anya megszólításokat a gyerekeinktől.
2020. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!