Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem mutat túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem mutat túl a barátságon?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel az utóbbi hetekben sokat chat-elünk. Általában viccelődés megy, meg szívjuk egymás vérét. Én meg voltam eddig győződve róla, hogy csak barátkozik, mert nős és van két gyermeke is.


De a múltkor azt írta, hogy a múltkor amikor abban a miniszoknyában meg egy bizonyos cipőben voltam az irodájában, ha 10 évvel ezelőtt lettünk volna, magunkra zárta volna az ajtót és átnézett volna még egy két dolgot.

Ez azt jelenti szerintetek is, hogy bejövök neki mint nő? Vagy hogy esetleg többet is szeretne mint barátkozás?


2020. máj. 17. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a több azt jelenti, hogy megfektetne, akkor igen.
2020. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam több alatt
2020. máj. 17. 18:54
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Fugázná a fosódat , mit nem értesz ezen?
2020. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jó jó, hát azt hittem eddig csak barátkozik na :)
2020. máj. 17. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ebből max szexpartneri vagy szeretői kapcsolat bontakozna ki. Gondold át jól, mielőtt belevágsz.
2020. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem vágok bele. Házas férfi kizárt nálam. Csak jó tudni, hogy hogyan is kell kezelnem ezt. Szórakoztató amúgy, szeretem a beszélgetéseinket. De nem akarok többet.
2020. máj. 17. 19:06
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Szexuálisan izgatod, de nem jelenti azt, hogy megdöntene.
2020. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Most komolyan létezik amúgy olyan férfi aki nőkkel csetelget barátkozás céljából?!

Haljak meg' nem hiszem hogy van ilyen.

2020. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem hogy szimplán szimpatikus vagyok neki mint egyik ember a másiknak. De mostanában... Hát ír egy két ilyen fura dolgot
2020. máj. 17. 19:11
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan hogy egy férfinak szimpatikus egy nő. Vagyis van. Aki szimpatikus nekünk, azt szeretnénk megdugni.

Hány éves vagy, hogy ezt eddig nem tudtad?

2020. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!