Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szakítom meg ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakítom meg ezért a barátságot?

Figyelt kérdés

Tehát. Van egy gyengém pasi fronton. Túrhatóan hosszú barna haj, szemüveg. Ha ilyen, és mellé még magas is, jóképű, akkor ellenálhatatlan. Ha ráadásul nagyon világos bőrű, akkor tökéletes kombináció. Ha esetleg mindez kék szemekkel párosul, végem! De ritka.

Barátnőmmel mentünk hadd ne mondjam hova, hát majd bepisiltam a gyönyörtől, ott volt az ideálom. Magas, szálkásan izmos, extra jóképű, hosszú középbarna haj, világoskék szemek, nagyon fehér bőr, ééés, sötétkék keretű szemüveg ült az orrán! Minden, de minden stimmelt. Megmarkoltam barátnőm kezét, nézd! Azonnal tudta, mire gondolok. Hogy az ideálom ne továbbja is jelen van. Mondta is nekem, szerezzem meg még akkor is, ha van barátnője (csak viccelt).

Megismerkedtünk vele, ott ez nem volt nehéz. Erre a vegén úgy köszönt el tőle a barátnőm, "ha úgy alakul, még talalkozhatunk". Megadta neki a nevét, bejelölje, persze engem is bejelölt a gyerek. És most elmondta, chaten beszéltek ma, azaz másnap máris. Velem nem beszélt a srác. Lehet a barátnőm érdekli jobban, de a barátnőmnek fontosabb egy pasi mint a barátságunk? Tudja, mennyire csorog a nyálam rá. Ha mondjuk összekötnének, annyi lenne a barátsagunknak, mivel tetszene a barátja. Ez mi? Le kellett volna épitenie a közeledését, átterelnie rám, ha esetleg érdeklem a srácot. De nem, ő nem. Kiakadtam, csalódtam.


2019. nov. 19. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát sajnos ez neki is egy fontos lehetőség, nem fog egyedül maradni csak azért hogy neked legyen esélyed egy ismeretlennél. Mondd meg neki, hogy ez legyen tabu kettőtök között és ne beszéljetek róla mert számodra ez kellemetlen.
2019. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegény, én megértem, én se ezt vártam volna a barátnőmtől... Nyilván neki is tetszik a srác


Lehet h kiderül majd h egy félhülye, és majd örülsz h nem téged vert át :D (viccelek)


Kérdésedre a válaszolva, én ezekután nem tudnék úgy tekinteni rá mint egy barátnő. AZ meg h ne beszéljetek a pasiról, hát nem tudom...legyetek úgy barátnők h nem beszélitek ki a pasikat? ez elég elképzelhetetlennek tűnik a számomra. Szerintem egy kicsit jegeld ezt a dolgot,hátha idővel másképp gondolod

2019. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Én azért megkérdezném mik a céljai a fiúval,illetve elmondanám a nemtetszésem is.

Ha azonban mégis visszafordíthatatlan a dolog,hát,nem maradnék a barátja.

2019. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem elég sok homályos részlet van azért ebben a sztoriban. Mióta vagytok barátnők? Mennyire szoros ez a baráti kötelék? Nyilván ha olyan barátról van szó, aki olyan, mint a testvérem, együtt nevelkedtünk, és sok sz*ron mentünk már keresztül együtt, az más, mint egy olyan barátság, ami csak 1-2 éve tart, de amúgy nem is igazán szoros, csak egyetem, vagy valami más miatt együtt lógunk, mert jobb, mint egyedül.

A másik: csak és kizárólag külsőségekről írtál. Mi van a srác jellemével? Oltári felszínesnek tűnsz, ami számomra nagyon taszító.

Ha barátnőd sokkal jobban egy hullámhosszon volt vele, és nem csupán a külsejétől van elájulva, meg nem csak azért kell neki, mert neked is, és emellé még csak nem is valódi barátság a tiétek, csak "tessék-lássék", akkor én is azt tettem volna, amit ő. És baromira nem érdekelne, ha emiatt megszakítod a kapcsolatot velem. Én világéletemben párt kerestem magam mellé, aki tényleg a partnerem mindenben, és nem mondanék le egy olyan srácról, aki elég jó eséllyel indul ebben, valakiért, akit alig ismerek. Nyilván a világ legjobb, legszorosabb barátságáért gond nélkül.

De a főkérdésre válaszolva: jogosan. Téged megsértett, nem akarsz vele beszélgetni, ne tedd. Senki nem kényszerít rá, és nem tartozol elszámolással neki, ahogy ő sem neked.

2019. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!