Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatnál szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatnál szokás előre megbeszélni, hogy "figyelj, nem akarok komoly kapcsolatot stb"?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben hazavittem két lányt, és mindkettőről kiderült, hogy komoly kapcsolatot szerettek volna. Gondoltam, hogy majd reggel cigi/kávé, reggeli után majd mindenki megy a dolgára, de ehelyett kényelmesen ücsörögtek volna még egy darabig. Mondtam, hogy ne haragudj, de dolgom van, majd valamikor találkozunk. Így sikerült leráznom, de később jöttek az értelmetlen "szia micsi, hogyvagy?" típusú üzenetek, amikkel nem tudok mit kezdeni. Ha nem válaszolok azonnal, és nem bonyolódom csevelybe akkor megsértődve a szememre hányják, hogy szemét vagyok, és csak kihasználtam őket. Ennek szeretném elejét venni, hogy többé ne forduljon elő, mindenkinek kellemetlen az utólagos magyarázkodás.

2020. máj. 17. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az ilyet illő tisztázni előtte.
2020. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nőként mondom, hogy ilyen esetben nem kell előre mondanod. Úgy értem, mikor pár óra ismeretség után valaki nálad tölti az éjszakát.

Ha randiztok, ismerkedtek, az más helyzet. Ott illik szólni, hogy nem komolyat keresel.

2020. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2020. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért kéne tisztázni az elején...
2020. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tisztázni érdemes, mert gondolom azért választottad ezt az életmódot, mert élvezni is szeretnéd. Egy olyan nő aki ezt nem tudja bizonytalan lesz veled kapcsolatban. Lehet, hogy belül érez is valamit és egy idő után se a partnered és te sem fogod élvezni mert nem vagytok őszinték.
2020. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!