Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzám képest túl okos emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám képest túl okos emberek tetszenek nekem mindig. Mit csináljak, hogy mások is megtetsszenek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem túl okos kérdés.
2020. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Elég fura kérdés. Ismeretlenül fogalmad sem lehet róla, hogy ki mennyire okos. Tehát nem azért tetszik, mert okos hanem azért, mert külsőre bejön neked. Ha valaki azért tetszik, mert okos akkor viszont bárkivel leállhatnál ismerkedni, mert az is lehet okos aki nem vonzó számodra. Ha pedig az van, hogy mindenki okosabb nálad akkor sorry, de nálad vannak csökkent képességek.
2020. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"Ismeretlenül fogalmad sem lehet róla, hogy ki mennyire okos"


Az eszedbe sem jut, hogy esetleg a környezetéből már régebb óta ismeri?

Te biztos nem jönnél be a kérdezőnek :D

2020. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne a habilitációs vizsgabizottságban keresgélj
2020. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De te biztosan bejönnél, mert te annyira okos vagy, hogy a válaszodnak köze nem volt a kérdéshez sem csak oltogatsz. Jól van te géniusz gyorsan írj egy privátot a kérdezőnek, hátha te is a sokkal okosabb kategóriába tartozol és esetleg sikerül becsajoznod :D
2020. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Mondtam, hogy okosabbak nálam.

#2 Hát pedig a #3-nak adok igazat, ezek olyan emberek, akiket már ismerek valamennyire.

De egyébként az esetek többségében első ránézésre is be lehet lőni kb., hogy ki az estem és ki nem. Persze néha előfordul, hogy tévedek.

A kinézetről annyit, hogy volt már egészen "csúnya" fiúval is dolgom (nem kérek privátokat, sorry).

2020. máj. 18. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
ménem? :D
2020. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mer mindig creepy alakok írogatnak itt privátot nekem :D
2020. jún. 4. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyen nagyobb önbizalmad - ne ird le magad, hogy butább vagy


28f

2020. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!