Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal akinek kikötése lenne, hogy vesz nektek egy okos órát ami jelzi a hívást, hogy bármikor el tudjon érni titeket?

Figyelt kérdés
Kikötése lenne.
2020. máj. 4. 18:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

És ezt már rögtön az elején közli?

Vehet nekem okosórát, meg hordanám is, de ez még nem garancia arra, hogy fel is venném a telefont. Nyilván alapból ha nincs dolgom mindig felveszem a telefont, de nehogy már ha dolgozom/egyetemi órán ülök is muszáj lenne...azért van egy határ.

2020. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
És a csuklómra is szögeli? Ha nem akarom úgysem fogadom a hívást..
2020. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Rövid póráz új szintje?
2020. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Én rögtön nyomkövetőt szoktam szerelni a csajokra, nem bohóckocom okosórával
2020. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt ne költsön rám az elején ennyit, másrészt ne ő mondja már meg, mikor vagyok elérhető. Ha nem veszem fel a telefont, annak nyilván oka van, függetlenül attól, hogy a zsebemben csörög, az asztalon vagy a csuklómon.
2020. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
De a legújabb Apple termék legyen...és mellé egy I11Pro!
2020. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen beteges párkapcsoaltom. Menekülj!! Ez még csak a kezdet
2020. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
100%
Nem jönnék össze senkivel aki eleve ilyen-olyan kikötésekkel kezd. Arról nem is beszélve, hogy ez arra engedne következtetni, hogy állandóan hívogatna amitől kifutok a világból úgyhogy valószínűleg nem egymást keressük.
2020. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ott az okosóra a kezemen még nem tud elérni ha nem érek rá. Sokra megy vele, hogy a telefon helyett az órán nyomom ki a hívást... Amúgy meg nincs szükségem ilyen lekorlátozásra.
2020. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Eleve nem hordanék olyat, ami nem tetszik, az okos órák ilyenek; sokkal jobban tetszenek a hagyományosak.

Másrészt, és ez a fontosabb, miért jönnék össze olyannal, akibe ennyire nem szorult bizalom? Milyen alapon szab kikötéseket?

Szóval nem, esélytelen lenne.

2020. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!