Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet csajozni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet csajozni ha az ember csúnya? Egyáltalán lehet-e?

Figyelt kérdés
Szerintem sehogy:S A csaj válaszadókat arra kérném, h mielőtt válaszolnak gondoljanak bele, h mi lenne a reakciójuk ha egy csúnya srác szólítaná le őket...és mi ha egy jóképü. A férfi válaszolókat pedig arra, h írják le, h ők saját és/vagy más szerint milyen "pasik". pl.:helyes, átlagos stb.
2008. nov. 23. 22:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
43%
Nem, nem lehet. Aki csunya az egyedül fog meghalni ugy hogy a kutyát sem érdekli...
2008. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Uccsó előttinek: Nem az a lényeg, h mit tartok magamon csúnyának, hanem az, h a csajok levegőnek néznek. (ezt e-mailben is megírtam)

2008. nov. 30. 00:23
 13/14 anonim válasza:
Én se vagyok valami szép srác sőt... tiszta gáz szerintem. Mégis 8 hónapig olyan csajjal voltam együtt el se tudnád képzelni... És ezt a hülye poénjaimmal értem el . Elvetem a telefonját hangosan sőt szinte már kiabálva felolvastam az sms-eit a városunk főtere közepén xD meg hasonlók. Utána ő hívott el engem találkákra... ÉS AZ EGÉSZBE A POÉNOK A HÜLYESÉG A LÉNYEG .... mert ha látnál... pfff akkora fogaim vannak el se tudnád képzelni xD . 16 éves vagy. Igaz már eltelt 5 hónap hogy szakítottunk és nekem se volt senkim... de egy lányt a poénokkal sikerült felszednem csúnya külsőm ellenére .
2008. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk mar ezt a sok martir dumat...

Idefigyelj ha csunya vagy teny, hogy megneheziti a helyzeted (de nem remenytelen!) Legyel laza, oszt kesz. De ne add onmagad, hanem inkabb a meno csavot.:D


S.

2009. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!