Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves családapa játékfüggő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves családapa játékfüggő, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk. Mindig volt valamilyen játék, amit játszott számítógépen. Sokszor veszekedtem emiatt vele. Aztán kiegyeztünk, hogy kevesebbet játszik, de mindig visszatér egy egy olyan időszak amikor 4-5 órákat is képes játszani. Lassan 4 hónapja született meg a gyermekünk. Reméltem, hogy legalább majd most leszokik róla, de nem. Vasárnap pl 10 órát játszott. Én már őszintén meguntam vele veszekedni emiatt. Úgysem megyek vele semmire. Nem lehet vele semmit megbeszélni, mintha a falnak beszélnék, nem figyel rám. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. máj. 19. 15:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy nem törődik a gyerekkel, de nem eleget. Elfogadtam, mert amúgy nagyon jó ember és reménykedtem benne, hogy előbb utóbb csak leszokik róla. Nem is lenne baj ha játszana néha 1-2 órát, neki is jár a kikapcsolódás. Az idegesít a legjobban, hogy amikor játszik, olyan, mintha itt sem lenne. Nem lehet vele semmiről beszélni. Plusz hogy nem látja meg, hogy ezt is azt is kellene csinálni a ház körül. Minden várat magára.
2020. máj. 19. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
Tipikusan az a téma amikor a nőt zavarja ha a pasija jól erzi magát és lazit egy kicsit. Jobb lenne ha kocsmazni járna és elinna a pénzt és csaták részegen menne haza? Jobb lenne ha autó mániákus lenne és állandóan a kocsit butykolne tuningolna? Jobb lenne ha nozne inkább a hátad mögött hobbybol? És még sorolhatnam napestig, több száz rosszabb és artalmasabb hobby van a világon mint az h valaki játszik. Vagy tudod mit ajanj neki egyezséget ő feladja a hobbyjat ha te is a tiédet bármi is legyen az... Jól hangzik? Szerintem se, amúgy több mint 10 párt ismertwm meg az elmúlt időkben ahol a férfi játszott és az asszony is kipróbálta és jobban befuggte mint a párja. És igen ok is házasok és ő nekik is van gyerekük és még tudják oldani a dolgot h jó legyen. És ezek 25-60 közötti párok. Sőt van olyan is ahol csak a nők játszanak egyik 38 a másik 59korul és a párjuk szerintetek egy szóval is fel hanytorgatja h játszanak hát, örülnék neki h jól érzik magukat és kitudnak kapcsolódni. De persze szoktasd le mert függő vedd el tőle azt a kis szórakozást is, nézzétek helyette valami zs kategóriás török szerelmes sorozatot az kell egy jó párkapcsolathoz. A mai világban már szinte minden második ember játszik telefonon gépen konzolon celeb és hiressegek is, öregek fiatalok nem gazabb vagy menőbb mint bármi ami bejott az ember életébe az elmúlt pár évtizedben. De persze lenezni őket még defeadalni őket kisfiúknak lányoknak teljesen okés, csak mert egyeseknek ez nem pálya attól még ha más élvezi és szereti had csinálja....
2020. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ramos ökle ***** válasza:
75%

Kezdem azt érezni, h itt nem csak a férj a hibás. :D

Ez külön érdekes: "reménykedtem benne, hogy előbb utóbb leszokik róla". :D

Az igen! Én meg reménykedtem benne, h nyerek a lottón, csak sajnos nem veszek sosem. Kommunikációs problémák, pipa.

Meg hogy, amikor játszik, olyan, mintha itt sem lenne. Igen, tudod, amikor valaki csinál valamit és főleg, ha férfi, akkor arra figyel. Ez valami általános tévképzet, h a férfi meccsnézés/haverokkal sörözés/játék közben tud és akar mást is csinálni. NEM, nem tud, és nem is akar. Sem beszélgetni, sem mást. Nem. Ugyanúgy, ahogy olvasás közben sem szeret az ember beszélgetni, mert figyel. Játék ugyanez. Világ kikapcs, ennyi.

Nem látja meg, h csinálni kellene dolgokat a ház körül. Nem nagy titok, h egy ház mindig jár munkával, nincs olyan, h végeztek vele és nem kell csinálni semmit. Legyen akár mosogatás, takarítás, akármi. Ez alapján sosem szabadna csinálni semmit, mert "van mit csinálni a ház körül". Igen, mindig van.

Persze van olyan, h valaki hónapokig nem csinál semmit, de ha nem érdekli, akkor a reménykedés meg a szomorú nézés miközben játszik, nem segít. Ha meg nem ért a szóból, és 10 éve ismered, akkor nem tudom, mit vártál. Majd hirtelen a semmi miatt megváltozik? A gyerek oké, változtat az emberen, de erre alapozni a változást, kifejezetten buta és naiv dolog.

Szerintem komoly kommunikációs javulás kellene és persze az, h komolyan vegyétek egymást és mostmár a gyereket is, mert látszólag az előbbivel bajok vannak.

2020. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

A játékokban is vannak szezon kezdések és hasonlók mint pédául a fociban, vagy bármi másban. Néha előfordul hogy szeretné az ember egyből belevetni magát a dolgokba, megnézni a nyitómeccseket, stb.


De ha ki akarod írtani a férjed egyetlen szórakozási lehetőségét akkor hajrá.

2020. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Szenvedélybetegséggel foglalkozó csoport, doki felkeresése.
2020. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!