Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki félénkebb volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki félénkebb volt világéletében a nőkkel szemben élő dologban,akkor depresszió elleni gyógyszertől csajozó gép lesz?

Figyelt kérdés

Én mindig félénkebb voltam a nőkkel kapcsolatban tehát nem új dolog nálam csak az utóbbi időben a depresszió is megnövelte a dolgot.Szóval azt írták egy depressziós oldalon,hogy a gyógyszer segít az embernek kijönni a gödörből és jótékonyan hat másra is pl csajozás meg ilyesmi.Igaz ez szóval ha világ életemben bennem volt egy félsz leginkább az élő ismerkedésnél már úgy értem leszólítás élőben akkor ha depresszió gyógyszert szedek csajozó géppé is válhatok?

Volt már barátnőm szóval azért ne olyan gyökérnek képzeljetek el :)Egyszer ment élőben egy ismerkedés de a barátnőim leginkább internetes társkeresőn ismertem meg mindig.

Csak ugye hogy egy gyógyszer tényleg meg változtathat évtizedes berögződéseket?



2020. máj. 19. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lol, nem. Ez nem úgy működik, hogy beveszel pár tablettát és superman leszel. A szorongást tudja csökkenteni, de, ha mondjuk a kinézeted továbbra sem jó vagy a szöveged továbbra is béna, akkor nem lesz nagyobb sikered.
2020. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert az meg el fog tompítani, zombi aggyal meg milyen dumákat nyomnál? Semmilyent.
2020. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/


Kinézettel nincs gond,szöveggel sem lenne csak a bátorság.Egy szorongásos csoportban olvastam egy srác írt kb hasonló helyzetben van mint én és mindenki írogatta nagyon jóképű vagy meg ilyen olyan amit már nekem is sokszor írtak de nem ez a lényeg írták,hogy még fiatal gyógyszert szedjen aztán mikor jobban van elhagyhatja de mikor szedi sokkal felszabadultabb bátrabb lesz majd egyből megy a csajozás is meg minden,mert el tudja magát engedni.Ezért kérdeztem mert nekem is mindig ezeket írták.De egyébként tapasztalatom az mikor valamit amit más csodálatosan élt meg elméletileg kipróbáltam nekem nem volt semmi különös.

2020. máj. 20. 00:29
 4/7 A kérdező kommentje:

2/


Na azért gondolom nem minden gyógyszer egyforma meg az adagolás sem meg van enyhébb is meg erősebb is.

2020. máj. 20. 00:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Az antidepresszánsok, nyugtatók abban segítenek, hogy fel tudj kellni az ágyból pl. A szociális készség, rutin, vagányság hiányát nem tudják pótolni. Hasonlat: ha egy vezetéstől szorongó embernek ilyen gyógyszereket adnak, attól nem lesz Forma 1-es világbajnok. Szóval nem fog tudni jól vezetni, max be mer ülni az autóba.

Te elérheted, h el mersz menni a diszkóba, de ott is tesze-tosza leszel, mert alapvetően nem tudsz ismerkedni.

2020. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja. Azok főleg abban segítenek, hogy kimozdulj. Amúgy az ismerkedéssel járó szorongást 1-2 pohár bor is csökkenti, akinek így sem megy, ott a gyógyszer sem segít.
2020. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A depresszió elleni gyógyszerek inkább negatívan befolyásolják a libidót.

Nőknél meg szárazságot okozhat, fájdalmassá téve a nemi életet, ezért inkább lemondanak róla.

2020. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!