Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés az exel?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt, és nagyjából a karantén előtt szakítottunk. Most újra felkeresett, és azt mondta, szeretne kibékülni, jó lenne, ha újra együtt lennénk mert meghalna értem stb.

A szakítás után én sírtam, minden este és reggel ez volt a napi rutinom. Remegtem, ha csak rá gondoltam... Aztán ez abba maradt és mostmár nem annyira sűrűn gondolok rá, vagyis gondoltam egészen tegnapig, amikor is írta, hogy szeret és békülni szeretne...

Én pedig össze zavarodtam teljesen...



Volt aki kibékült már így? Mi lett a vége...


Válaszokat köszönöm



2020. máj. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer békültem ki exszel, nem lett jó vége, újra szakítottunk. Én nem hsizek abban, hogy műküdhet, hiszen nem véletlenül szakítanak az emberek. De persze van akinek bejön és sikerül folytatni a kapcsolatot. Fontos, hogy miért mentetek szét, milyen körülmények között, mennyi ideig voltatok együtt, megoldható-e a probléma ami köztetek van, stb.


33N

2020. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont így karantén alatt gondolta meg magát, amikor alig van lehetőség ismerkedni? Nagyon bűzlik ez nekem.

Kanos szegény pára a bezártság után és így már te is jó lennél neki. Egy ideig...

2020. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ló helyett szamár akarsz lenni, békülj. Eddig nem hiányoztál neki.
2020. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2020. máj. 20. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jó ötlet újrakezdeni
2020. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!