Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha megtartom a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha megtartom a menyasszonyi ruhámat, ha a vőlegényemmel szakítottunk?

Figyelt kérdés
Megcsalt a vőlegényem, ezért szakítottam vele fél évvel az esküvő elött, de a ruhámat már kifizettem és gyönyörű. Egyáltalán nem emlékeztet az exemre a ruha. Ha esetleg késöbb újra menyasszony lennék, gáz lenne ha megtartanám a ruhát és abba mennék férjhez? Én úgy gondolom az csak egy ruha, vagy én vagyok kattant?

2020. máj. 21. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

8.-nál a pont!


Férfiként zavarna, így az új kanidnak ne mond el!

2020. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

9.-nek.


Öööö...oké, akkor maradhat az exem bugyija, szagolgatni...persze csak emléknek!?

2020. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Megtartani nem gáz. Viszont ha ezt vennéd fel egy remélhetőleg már sikeres esküvőhöz, elég fura lenne az üzenete, akkor is, ha persze praktikus és felül lehet emelkedni rajta. (Persze nem ilyen direkt, de az ex nevének tetkója is csak emlék, mégis lelombozó lehet, hiába te döntöttél így és magadnak csináltattad...) Nem lehet átalakítani pl. színes kiegészítőkkel olyanná, amit máshová is felvehetsz? Akkor mégsem pont az elmaradt esküvőhöz lehetne kötni a ruhát, na meg legalább többször tudnád használni.
2020. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

9!


Az emberek nem egyformák. Van akinek rosszul esik. Ettől még nem unintelligens. A te megnyilvánulásod ellenben az

2020. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz, biztos gyönyörű darab. Igazad is van, hogy megtartod. Ezt tenném én is, a fene se fog egy ilyet eldobni egy jelentéktelen személy miatt, nem tőle kaptad, csak egy közös eseményre vetted, ami nem jött össze. Most miért kéne ebből akkora ügyet csinálni és jelentőséget tulajdonítani neki, ha valaki megtart egy gyönyörű nem mindennapi ruhát.
2020. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dizelesgozgep ***** válasza:
90%

Engem férfiként nem zavarna .

Rajtad sem volt.

Egy létre sem jött esküvőn.

Mindenféle vergődés emiatt érzelmi illúzió. Főleg a következő vőlegénytől aki valószinüleg soha nem fogja látni a másikat.


Mellesleg vált dolog volt lemondani :) Gratulálok. Bár evidensnek tűnik, ilyenkor már nem teszik meg nagyon sokan, még akkor sem ha ez történik.

2020. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 dizelesgozgep ***** válasza:
84%
Mármint bátor dolog :) Az előbb elírtam
2020. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nekem evidensnek tűnt lemondani. Csúnyán viselkedett velem, én is csúnyákat mondam neki, a végén már csak veszekedtünk. Ha már boldogtalanul állunk az oltár elé annak mi értelme van? Fogadjak örök hűséget annak aki tinderen csajozott vőlegény létére? Biztos nem.
2020. máj. 22. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!