Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a sorsuk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a sorsuk az örökké csak szexelek kötöttségek nélküli mentalításnak?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy pasival, aki elmondta, hogy neki a karrier és a pénz a fontos! Semmi más az életben! Nem akar családot, se gyereket. Nem akar fölösleges koloncokat a nyakába. Inkább ismerkedik a legszexibb csajokkal, akiket megdug párszor és ennyi. Nem akar semmi érzelmi kötődést. Ennek az életstílusnak mik a hátulütői?
2020. máj. 21. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy 1x megöregszik.
2020. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

ja csak annyi , hogy megöregszik...és beteg lehet.


De amíg pénze lesz addig szép nő is lesz.

2020. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Semmi, ha majd megunja, keres komoly kapcsolatot. Ha meg nem unja meg es van penze, mindig fog olyan not talalni, akinek ennyi eleg.
2020. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élete első fele jó, a második fele fos.
2020. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Hm..lesznek irigylésre méltó napjai..olyanok amilyenek másnak soha. És lesznek sz.r napjai..olyanok amilyenek másnak soha
2020. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is ismerek ilyen pasit, életemben először akartam laza kapcsolatot és én is kerültem azon a ponton akkor a kötöttséget.


Pont az a típus, akiről lerí, hogy ilyen, így is állította be magát, normális kapcsolata is 1 volt hosszútávú, akivel tényleg össze is bútoroztak.


Aztán ki lehet találni a végét, ki akart végül mégis kapcsolatot ( segítek: nem én)..


Ha valaki nem akar épp kapcsolatot, akkor nem is van körülötte olyan, akiért érdemes lenne ezt az életet feladni. Nyilván ha lenne olyan, akitől megveszne, más lenen a helyzet. ;)

2020. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 25-30 között nem növi ki, akkor megy a süllyesztőbe...
2020. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!